• BABYLINE 8.3 Lionelo Niania elektroniczna 5 cali do 200m melodie, termometr

Kolor/Wzór
489.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Na zamówienie
EAN 5903771706124

Babyline 8.3 - niania elektroniczna Babyline 8.3 to nowoczesna niania elektroniczna, która zapewnia wielopoziomowe wsparcie dla każdego rodzica. Duży 5-calowy ekran w rozdzielczości Full HD gwarantuje wysokiej jakości obraz, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół. Natomiast funkcja widoku 360° pozwoli na kontrolę całego otoczenia. Babyline 8.3 to również doskonały asystent podczas opieki na dzieckiem – oprócz funkcji monitorowania, posiada także czujnik, który poinformuje Cię jeśli temperatura w pokoju będzie w jakikolwiek sposób przekraczać ustalone granice. Do tego zestaw wgranych kołysanek, szumów i dźwięków natury – skutecznie uspokoją każdego maluszka. Wbudowany alarm sprawi, że ekran kamerki podświetli się, gdy urządzenie zarejestruje dźwięki dochodzące z pokoju dziecka, dzięki czemu szybko sprawdzisz, co dzieje się w pomieszczeniu.

 

 

 Czym się wyróżnia:

Duży 5″ wyświetlacz 

Alarm temperatury, utraty zasięgu i dźwięku

Rotacja 360°

Możliwość nagrywania obrazu

 

Gwarancja bezpieczeństwa Zasięg aż do 40 metrów wewnątrz budynku i 200 na zewnątrz sprawia, że przebywając w innym pomieszczeniu możesz mieć pod kontrolą co dzieje się u maluszka. Jeśli łączność z jakiegokolwiek powodu zostanie utracona – specjalny alarm od razu Cię o tym poinformuje. Inteligentny system powiadomień i oszczędzania energii VOX spowoduje podświetlenie ekranu, gdy tylko wykryje jakikolwiek dźwięk w pokoju dziecka. Pojemna bateria o mocy 3600mAh gwarantuje aż 8 h nieprzerwanej pracy, a automatyczne wygaszanie ekranu dodatkowo zapewnia energooszczędność.

 

Pomoc dla rodzica Babyline 8.3 to nie tylko urządzenie służące do monitorowania, ale również nieocenione wsparcie dla każdego rodzica. Nasza niania posiada bazę dźwięków, które pomogą Ci w uspokojeniu maluszka – 4 kołysanki, 2 rodzaje szumów i dźwięki natury. Natomiast system przypomnień o karmieniu oraz komunikaty o odczycie temperatury (gdy jej wartość spadnie poniżej 18 lub powyżej 30°C) pozwolą Ci mieć wszystko pod kontrolą. Do tego dwustronna komunikacja, dzięki której możesz uspokoić maluszka jeszcze zanim przyjdziesz do pokoju.

 

Wysoka jakość obrazu Duży 5-calowy ekran w rozdzielczości Full HD zapewni Ci doskonały widok na to, co dzieje się u maluszka. Natomiast funkcja rotacji kamery umożliwia obserwację całego otoczenia w perspektywie 360°. Jeśli to dla Ciebie za mało, Babyline 8.3 można sparować z aż 4 innymi kamerami, dzięki czemu zyskasz podgląd na całe mieszkanie i dzieci znajdujące się w różnych pokojach. Aby dodatkowo ułatwić codzienne użytkowanie, kamerą steruje się zdalnie – można ją obracać za pomocą monitora.

 

Przechowują wspomnienia Babyline 8.3 nie tylko gwarantuje wysoką jakość obrazu, ale pozwala również na przechowywanie nagrań. Maksymalna pojemność karty wynosi 128GB – możesz obserwować nie tylko nagrania z kamery, ale również obraz z monitora. Dodatkowo konkretne nagranie możesz znaleźć po dacie i godzinie, dzięki czemu każda przełomowa chwila zostanie uwieczniona. Dla jeszcze większej wygody, Babyline 8.3 posiada otwór ¼” w podstawie kamery, umożliwiający zamocowanie jej na dodatkowym uchwycie.

 

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia