• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia – foteliki do karmienia

Pierwsze tygodnie życia maluszek spędza w pozycji leżącej. W tym czasie nieustannie się rozwija – jego układ nerwowy, układ kostny, mięśniowy każdego dnia stają się coraz silniejsze, dzięki czemu z czasem dziecko uczy się przekładać z boku na bok, siadać, raczkować. Gdy malec nauczy się siedzieć, a jego dieta ulega zmianie, niezwykle pomocne okazują się krzesełka do karmienia. Stworzone z myślą o podawaniu pokarmu łakomczuchom i niejadkom, o ich bezpieczeństwie, a także wygodzie rodziców. Różnorodne modele fotelików do karmienia sprawiają, że rodzice z różnymi potrzebami i oczekiwaniami odnajdą taki mebelek, który spełni je wszystkie. Sprawdź, jakie krzesełka do karmienia przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Plastikowe i drewniane krzesełka do karmienia

Rodzice poszukują fotelików do karmienia, kierując się różnymi kryteriami. Dla niektórych najważniejsza jest waga takiego mebla – lekkie krzesełka do karmienia są najczęściej wykonane z plastiku. Zdecydowana ich większość to modele składane, idealne nie tylko do karmienia w domu, ale także na wakacjach czy w odwiedzinach u rodziny. Są na tyle kompaktowe, że z łatwością można je zabrać do samochodu, a niektóre po złożeniu mieszczą się w niewielką torbę.

Krzesełka do karmienia drewniane są z reguły nieco cięższe, nie zawsze też istnieje możliwość ich złożenia, dlatego są to przede wszystkim meble, z których rodzice korzystają w domu. Są bardzo stabilne, chętnie sięgają więc po nie rodzice najbardziej ruchliwych i niespokojnych dzieci. Mają także ciekawy design, doskonale wpisujący się we wnętrza w stylu skandynawskim i przede wszystkim w trend less waste. W naszej ofercie znajdują się także krzesełka do karmienia z drewnianymi nóżkami i plastikowymi siedziskami i stolikami – to znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają jednocześnie lekkiego i bardzo stabilnego fotelika do karmienia.

Stabilne krzesełka do karmienia – sklep online i stacjonarny w Łodzi

Wszystkie krzesełka do karmienia z naszej oferty to produkty najlepszych producentów z branży dziecięcej: Chicco, Malmo czy Maxi-Cosi. Wszystkie wykonane są z certyfikowanych materiałów, aby każde krzesełko do karmienia było bezpieczne i stabilne. Są one także dostosowane do wciąż rozwijającego się organizmu maluszków. Posiadają one regulacje zarówno siedziska, jak i stolika, dzięki czemu krzesełka do karmienia rosną wraz z dzieckiem. Ergonomiczne foteliki sprawiają, że nawet długie karmienie odbywa się w komfortowych warunkach, co zdecydowanie ułatwia zadanie rodzicom i innym opiekunom.

Wielofunkcyjne krzesełka do karmienia 3w1

Niektóre modele to krzesełka do karmienia 3w1. Oznacza to, że na czas karmienia możemy korzystać ze stabilnego mebla z siedziskiem i podstawką, na której stawiamy talerzyk lub miskę. Część krzesełek posiada także praktyczną półeczkę pod siedziskiem, na której położymy kilka najpotrzebniejszych akcesoriów. Po karmieniu krzesełko można rozłożyć, uzyskując sam fotelik lub sam stolik, które mogą posłużyć do zabawy, kolorowania czy oglądania bajek. To rozwiązanie jest bardzo praktyczne szczególnie podczas wyjazdów, gdy do dyspozycji mamy wyłącznie krzesełko do karmienia.

W naszym sklepie znajdziesz także akcesoria – barierki, stoliczki czy pokrowce na siedziska, dzięki którym dodatkowo przedłużysz żywotność krzesełka do karmienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!