• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy elektryczne dla dzieci

Posiadanie własnego samochodu jest marzeniem wielu dzieci. Możliwość samodzielnej jazdy samochodem lub innym pojazdem elektrycznym sprawia ogromną frajdę. Pociecha ma szansę prowadzić auto lub quada, pokonywać zakręty i przeszkody, ucząc się przy tym odpowiedzialności. Podczas przejażdżki elektrycznym pojazdem dzieci czują się jak dorosły – i chyba za to najbardziej uwielbiają taką zabawę.

Samochody, quady, motocykle, a nawet ciężarówki – o jakim pojeździe elektrycznym marzy Twoje dziecko?

Pojazdy elektryczne dla dzieci w różnym wieku

Tworząc naszą ofertę, myślimy o dzieciach w różnym wieku. Wiemy, że o przejażdżce akumulatorowym pojazdem marzą nie tylko starszaki, ale także młodsze pociechy. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy motocykle z dwoma dodatkowymi kółkami, dzięki którym szkrab będzie mógł skupić się na przyjemności płynącej z jazdy, a nie na utrzymaniu równowagi. Do wyboru mamy trójkołowce oraz motocykle z doczepianymi, dodatkowymi dwoma kołami.

Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy najróżniejsze pojazdy elektryczne – samochody sportowe, samochody terenowe, kabriolety, samochody policyjne, a nawet wozy strażackie czy ciągniki siodłowe. Specyfikacja techniczna umożliwia prowadzenie pojazdów dzieciom od 30 do nawet 40 kg.

Pojazdy elektryczne dla dzieci jak prawdziwe samochody

Zabawa tym jest lepsza, im zabawki są wyższej jakości. Dlatego dbamy, by wszystkie dostępne w naszym sklepie elektryczne pojazdy spełniały oczekiwania zarówno rodziców, jak i młodych kierowców. Auta do złudzenia przypominają prawdziwe samochody – te, którymi jeżdżą z rodzicami. Elementy karoserii, reflektory, zderzaki, maskownice (tzw. grille), opony, felgi, a nawet znaczki poszczególnych marek sprawiają, że pojazd na akumulator jest niczym miniaturowa wersja oryginalnego samochodu.

Producenci postarali się, by tych podobieństw było jak najwięcej. Dlatego w większości modelach istnieje funkcja włączania dźwięków silnika wraz z uruchamianiem zasilania. Ponadto w pojazdach zainstalowano klakson i radio. Młody kierowca musi także pamiętać o włączaniu świateł – jazda bez świateł jest przecież zabroniona.

Elektryczne pojazdy dla dzieci – gwarancja udanej zabawy

Jazda elektrycznym samochodem daje radość nie tylko chłopcom. Dziewczynki równie chętnie wsiadają za kółko, dlatego elektryczny pojazd będzie ulubioną zabawką rodzeństwa. Akumulatorowe jeździki będą nie lada atrakcją na spotkaniach z kolegami, urodzinach czy przyjęciach rodzinnych.

Sprawdź ofertę pojazdów akumulatorowych i wybierz model dla swojego dziecka. W zestawie otrzymasz instrukcję obsługi oraz ładowarkę.