• Kategorie
  • Szukaj
  • Śliniaki i fartuszki

Śliniak dla dziecka i niemowlaka – niezbędny przy każdym karmieniu

Śliniak dla dziecka i fartuszek dla dziecka to niezbędne akcesoria przy każdym karmieniu. Śliniaki chronią ubrania maluszka przed zabrudzeniem, dzięki czemu karmienie jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Śliniak dla dziecka jest również niezastąpiony podczas nauki samodzielnego jedzenia. Dzięki niemu Twoje dziecko jest aktywnym uczestnikiem rodzinnych posiłków i tym chętniej próbuje swoich sił w posługiwaniu się sztućcami.

W naszym sklepie kupisz idealny śliniak dla swojego maluszka, który jest nie tylko ładny, ale i praktyczny. Kolorowe i zabawne wzory na śliniaczkach sprawiają, że każdy posiłek jest dla Twojego dziecka fascynującą przygodą. Bajkowe motywy na śliniakach i fartuszkach zachęcają do jedzenia nawet największego niejadka.

Wszystkie śliniaki są wykonane z najwyższej jakości materiałów – delikatnych i bezpiecznych dla skóry niemowlaka. Fartuszki i śliniaki są szyte z elastycznych tworzyw – dzięki czemu ich pranie i czyszczenie jest dziecinnie proste. Dodatkowo każdy śliniak dla dziecka wyposażony jest w wygodne zapięcie, które ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie.

Fartuszek dla dziecka czy może śliniak dla dziecka – co wybrać?

W naszym sklepie kupisz zarówno wysokiej jakości śliniaki, jak i fartuszki dla dziecka. Śliniak dla dziecka to zdecydowanie najlepszy wybór na czas, kiedy dziecko dopiero zaczyna spożywać stałe pokarmy. Śliniak odpowiednio zabezpieczy ubranko maluszka podczas karmienia.

Kiedy maluch zaczyna jeść posiłki samodzielnie, to zdecydowanie warto wyposażyć go w fartuszek dla dziecka. Fartuch w przeciwieństwie do śliniaka zabezpiecza przed zabrudzeniem również rączki i brzuszek maluszka. Dzięki temu dziecko swobodnie pałaszuje ulubione jedzenie, bez obawy, że zabrudzi świeżo założone ubranie.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz śliniak dla dziecka lub fartuszek dla dziecka – dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb.