• Kategorie
  • Szukaj
  • 0-13 kg Dla niemowląt

 

Samochodowe foteliki dla niemowlaka to gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dlaczego noworodki i niemowlęta powinniśmy przewozić w fotelikach 0-13 kg?

Samochodowe foteliki dla niemowlaka – bezpieczna podróż ze szpitala do domu

Fotelik dla niemowlaka to nieodłączny element wyprawki, jaką przygotowujemy jeszcze przed narodzinami dziecka. Jeśli tylko mamy możliwość, chcemy przecież ograniczyć kontakt maluszka ze światem zewnętrznym i ze szpitala do domu przetransportować go samochodem. W takim przypadku potrzebny będzie fotelik samochodowy, najlepiej fotelik 0-13 kg.

Dlaczego warto wybrać fotelik 0 lub fotelik 0+, czyli fotelik z przeznaczeniem dla dzieci do 10 lub 13 kilogramów? Są to foteliki, które projektowane i tworzone są z myślą jedynie o najmłodszych, najbardziej wymagających pasażerach. Niemowlęta należy przewozić w pozycji leżącej, co umożliwia specjalna konstrukcja fotelików dla niemowlaka.

Foteliki 0-13 kg – najlepsze foteliki dla niemowlaka

W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele fotelików samochodowych dla grupy 0+. Producenci dokładają wszelkich starań, by każdy rodzic znalazł fotelik idealny. Foteliki 0-13 różnią się budową i kształtem, dzięki czemu bez trudu dopasujemy odpowiedni fotelik do naszego samochodu. Ponadto foteliki wyposażone są w specjalną wkładkę redukcyjną, która przeznaczona jest dla noworodków. Dzięki takiej wkładce ciało maluszka idealnie dopasowuje się do fotelika. Jest to bardzo ważne zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i ze względu na wygodę dziecka.

Komfortowe foteliki dla niemowlaka do 13 kg

Gdy maluch nieco podrośnie, wyjmujemy wkładkę, a dziecko sadzamy bezpośrednio na tapicerce. Z tego powodu warto zwrócić uwagę, czy materiał wyścielający fotelik jest przyjemny w dotyku i czy nie będzie podrażniał wrażliwej skóry dziecka. Również my, kompletując nasz asortyment, zwracamy na to szczególną uwagę. Coraz więcej producentów umożliwia nam szybkie i łatwe zdejmowanie tapicerki oraz pranie jej w pralce.

Bezpieczne foteliki 0-13 kg

Innym udogodnieniem są kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa, które umożliwiają takie wyregulowanie ich zapięcia, które będzie najlepsze dla dziecka w danej chwili. Pasy wyłożone są miękką gąbką, co zapobiega nieprzyjemnemu i niebezpiecznemu wpijaniu się w skórę.

Foteliki 0-13 kg pełnią także rolę nosidełek, co pozwala na wygodne ułożenie dziecka w foteliku jeszcze w domu. Dysponujemy fotelikami montowanymi bezpośrednio do kanapy w samochodzie oraz fotelikami montowanymi do bazy. Jeśli zamierzasz z dzieckiem podróżować często i wyjeżdżać w dłuższe trasy, rekomendujemy montaż fotelika do bazy – to rozwiązanie daje jeszcze większą stabilność niż montaż fotelika do kanapy w samochodzie, co przekłada się na zwiększony poziom bezpieczeństwa.

Samochodowe foteliki dla niemowlaka – komfortowa podróż z dzieckiem

Foteliki posiadają także bardzo praktyczne osłonki na nóżki, daszki chroniące wzrok maluszka przed słońcem – wybierz model, który spełnia oczekiwania całej Waszej rodziny. W swojej ofercie mamy także fotelik Bebetto, który jest kompatybilny z wózkami tego samego producenta. Wystarczy adapter i kilka chwil, by nasz fotelik samochodowy zamienił się w gondolę w wózku.

Ogromny wybór, najlepsi producenci, najniższe ceny i elastyczna polityka zwrotów sprawia, że zakupy w naszym sklepie internetowym z fotelikami samochodowymi i innymi akcesoriami dla dzieci są wygodne i korzystne dla domowego budżetu.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do siedziby naszej firmy lub do kontaktu

mulan@mulan.pl

lub

+48504695641

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze idealnego fotelika samochodowego!