• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampki nocne, projektory i oświetlenie do pokoju dziecięcego

Odpowiednio dobrane oświetlenie do pokoju dziecięcego pełni kilka funkcji – pozwala bezpiecznie poruszać się po pomieszczeniu, ozdabia pokój maluszka i zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. Każda z nich jest równie ważna, dlatego warto wybrać dziecięcą lampkę nocną, projektor lub inny rodzaj oświetlenia dziecięcego z myślą o wszystkich potrzebach maluszka i całej rodziny. W naszej ofercie znajdują się praktyczne lampki LED do dziecięcego pokoju – zwierzaki, wróżki i inne wzory udekorują pokój chłopca i dziewczynki. Przede wszystkim będą cieszyć naszą pociechę, dodając jej otuchy przed zaśnięciem lub tuż po przebudzeniu.

Ciekawym rozwiązaniem są plastyczne, miękkie lampki, do których maluch może się przytulać lub wykorzystać w trakcie zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszą również duże lampki do pokoju dziecięcego – wieloryby w kilku rozmiarach wybierane są do pokojów niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Pokój maluszków można także udekorować lampkami naściennymi – biedronką, pszczółką czy przyjaznym pająkiem. Ich delikatna poświata oświetli otoczenie, nie rażąc oczu – takie oświetlenie z powodzeniem można zostawić włączone nawet na całą noc.

Projektory – kreatywne oświetlenie do pokoju dziecięcego

Znakomitym sposobem na delikatne oświetlenie pokoju dziecięcego i intrygujące jego udekorowanie jest zainstalowanie projektora. W naszej ofercie dostępne są między innymi projektory gwiazd, dżungli oraz projektory z pozytywką, które dodatkowo ułatwiają zasypianie dzięki relaksującej muzyce. Tego typu oświetlenie do pokoju dziecięcego wspiera rozwój dziecka, rozwija jego ciekawość świata i jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych lampek nocnych dla dzieci. Tych nie powinno jednak zabraknąć w sypialni maluszka. Może bowiem się okazać, że maluszek, który uwielbia światło z projektora, znacznie lepiej zasypia przy stonowanym i jednolitym świetle z lampy postawionej na stoliku.

Lampki dla dzieci wykonane są z bezpiecznych materiałów, posiadających wymagane certyfikaty. Dodatkowe funkcje, takie jak timer, który wyłącza lampkę po określonym czasie, dają rodzicom większą kontrolę nad oświetleniem w pokoju dziecka, a energooszczędne LED-y sprawiają kontroli domowego budżetu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp i projektorów dla dzieci, a także innych dodatków do pokoju dziecięcego i życzymy udanych zakupów.