• Kategorie
  • Szukaj
  • 0-25 kg

Rodzice noworodków poszukują uniwersalnych, ale i skutecznych rozwiązań, chroniących zdrowie i życie pociechy. Jednym z nich są foteliki 0-25 kg, w których mogą podróżować zarówno niemowlęta, jak i starsze pociechy. Fotelik samochodowy 0-25 kg przeznaczony jest bowiem dla dzieci od pierwszych dni i tygodni życia do około piątych urodzin dziecka. Dlaczego warto zdecydować się na fotelik 0-25 kg?

Uniwersalny fotelik 0-25 kg

Nowoczesne technologie pozwalają zaprojektować uniwersalny fotelik, który będzie odpowiedni zarówno dla niemowląt, jak i znacznie starszych, bo 5-letnich i 6-letnich dzieci. Jak to jest możliwe? Producenci zadbali, by fotelik samochodowy 0-25 kg rósł wraz z dzieckiem. Dzięki wielu regulacjom poszczególnych elementów fotelika, swobodnie dostosujemy rozmiar fotelika do wzrostu i wagi dziecka. Ponadto wkładka niemowlęca chroni najmniejsze dzieci, które nie mają jeszcze wystarczająco siły, by w razie gwałtownego hamowania utrzymać główkę i szyję w jednej pozycji.

Bezpieczny fotelik samochodowy 0-25 kg

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest najważniejsze. Dlatego coraz więcej modeli fotelików dostosowanych jest do systemu ISOFIX, który umożliwia wygodny, szybszy, ale przede wszystkim bezpieczniejszy montaż fotelika do kanapy w samochodzie. Już nie za pomocą pasów samochodowych a za pomocą specjalnej nóżki przymocowujemy fotelik, który jest o wiele stabilniejszy w trakcie jazdy. Biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, producenci fotelików stosują coraz więcej zabezpieczeń, również tych chroniących nasze pociechy w przypadku uderzeń w bok samochodu. Również pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa stają się standardowym wyposażeniem fotelików dla dzieci.

Wygodny fotelik samochodowy 0-25 kg

Zapewniając dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa, nie możemy zapominać o jego wygodzie w podróży. Wyprofilowane oparcia, które możemy regulować, pozwalają nam dostosować fotelik nie tylko do wzrostu i wagi dziecka, ale także do jego oczekiwań. Regulować możemy również siedzisko, dostosowując jego długość do nóżek dziecka.

Pasy bezpieczeństwa zabezpieczone są nakładkami, dzięki którym pasy nie przeszkadzają dziecku, nawet w dalekiej podróży. Wiele modeli fotelików posiada zdejmowane pokrowce, które można prać w pralce. Łatwość utrzymania fotelika w czystości docenimy, szczególnie po kilku latach użytkowania.

Freeway, Beagle, BeSafe, Caretero i inne marki znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego. Szukasz fotelika dla starszego dziecka? Zapoznaj się z naszą ofertą fotelików samochodowych 9-36 kg.

4 BABY Fotelik RODOS 0-25 kg RED
Produkt niedostępny