• Kategorie
  • Szukaj
  • Hulajnogi dla dzieci – hulajnogi wyczynowe

Od kilku sezonów hulajnogi dla dzieci są bardzo popularnym środkiem transportu. Dzięki różnorodności modeli, jeżdżą na nich maluchy i starsze dzieci, chłopcy i dziewczynki. Hulajnogi dla dzieci są alternatywą dla rowerów, pozwalają w ciekawy sposób spędzić czas zarówno podczas spacerów, wyprawy do przedszkola, jak i podczas zabawy na świeżym powietrzu pod domem. W naszej ofercie znajdziesz trójkołowe hulajnogi dla dzieci, hulajnogi z siedziskiem, hulajnogi wyczynowe, hulajnogi z kołami LED i wiele innych atrakcyjnych dla dzieci hulajnóg.

Trójkołowe hulajnogi dla dzieci – hulajnogi dla najmłodszych

Podobnie jak w przypadku rowerków dziecięcych, tak i wśród wielu rodzajów hulajnóg dla dzieci, znajdziemy takie, na których jeździć już mogą najmłodsze pociechy. Trzylatki, czterolatki, które nie są w stanie utrzymać jeszcze równowagi na tradycyjnej hulajnodze, nie muszą rezygnować z ogromnej frajdy, jaką jest jazda na hulajnodze. Wystarczy, że młodszym pociechom podarujemy hulajnogi trójkołowe, które z przodu posiadają dwa kółka – to dzięki nim dziecko nie będzie musiała tak bardzo balansować na hulajnodze, jak na takiej z dwoma kółkami. Jednocześnie jazda na hulajnodze trójkołowej będzie znakomitym przygotowaniem do użytkowania hulajnogi w wydaniu tradycyjnym.

W swojej ofercie przygotowaliśmy także hulajnogi dla dzieci z siedziskiem, również modele dedykowane dzieciom od 12. miesiąca życia. Część hulajnóg wyposażona jest w świecące, LED-owe kółka, a niektóre pomalowane są w motywy z ulubionych bajek – My Little Pony, Kraina Lodu, Psi Patrol czy Myszka Minnie Mouse. Niektóre hulajnogi dla dzieci wyposażone zostały w praktyczny koszyczek, w którym zmieści się mała butelką z wodą lub owoc.

Hulajnogi wyczynowe – hulajnogi dla starszych dzieci

Gdy dzieci przejadą na hulajnodze wszystkie okoliczne chodniki i ścieżki, często zaczynają marzyć, by wspiąć się na wyższy poziom – jazda na hulajnodze może być równie ekscytująca, co na rolkach, rowerze czy deskorolce. Coraz więcej dzieci i młodzieży trenuje wykonywanie trików na hulajnodze, z wykorzystaniem profesjonalnych ramp, których przybywa w naszych parkach. Do takich treningów niezbędne są hulajnogi wyczynowe – wzmocnione, ze znakomicie skrętną kierownicą i jednocześnie stosunkowo lekkie. Wśród trików na hulajnodze dominują wyskoki, choć mistrzowi hulajnóg wyczynowych robią na nich obroty i inne pokazowe sztuczki, których oglądanie budzi nie mniejsze emocje, niż ich wykonywanie.

Bezpieczne hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi budzą przede wszystkim zachwyt – to urządzenie pozwala urozmaicić czas spędzany zarówno na zabawie pod domem czy blokiem, jak i czas na spacerze. Wielu rodziców wykorzystuje hulajnogi dla dzieci jako motywację do sprawniejszego przygotowania się rano i wyruszenia w drogę do przedszkola. To przede wszystkim jednak pojazd, który zachęca do aktywnego spędzania czasu, bez smartfonu, tabletu czy telewizora. Warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie naszych pociech. Dlatego warto dziecko zaopatrzyć w kask, a gdy wyjeżdżamy z naszą pociechą na wycieczkę, wytłumaczyć, jak bezpiecznie poruszać się hulajnogą po ścieżkach, którymi chodzą piesi i jeżdżą rowerzyści. Szczególną uwagę należy zwrócić na jazdę hulajnogą elektryczną oraz na przepisy, jakie obowiązują w tym zakresie.

W naszej ofercie znajdziesz hulajnogi dla dzieci od sprawdzonych producentów – kolorowe i wygodne dla mniejszych dzieci oraz hulajnogi wyczynowe dla fanów sportów ekstremalnych. Zapraszamy na zakupy!