• Kategorie
  • Szukaj
  • AGD KUCHNIE I MEBELKI

AGD dla dzieci, kuchnie dla dzieci, mebelki

Nauka poprzez zabawę? Dzięki zestawom AGD dla dzieci to łatwiejsze niż można się spodziewać. Kuchnie dla dzieci to bardzo popularne zabawki, które uczą odpowiedzialności, podziału obowiązków domowych, a nie rzadko pozwalają obudzić pasję do gotowania. W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne kuchnie, sprzęty AGD oraz mebelki, dzięki którym dzieci przeniosą się w świat zabawy – pokaż im, że gotowanie, sprzątanie i dbanie o dom mogą sprawiać mnóstwo radości.

Wielofunkcyjne kuchnie dla dzieci

Gotowanie, pieczenie, smażenie, krojenie sałatek i przygotowywanie pysznych deserów – dzieci zaintrygowane zajęciami rodziców, chętnie je powtarzają. Jeśli właśnie przygotowujemy obiad czy kolację, zaprośmy nasze pociechy do wspólnego gotowania. Mogą pomóc w mieszaniu czy układaniu, a starsze dzieci chętnie obiorą ulubione owoce czy doprawią sałatkę. Dzięki kuchniom dla dzieci, nasze pociechy będą mogły kontynuować szykowaniu potraw samodzielnie.

Nowoczesne kuchnie dla dzieci zawierają piekarnik, palniki, zlewozmywak i szafki. Odpowiednio wyposażona kuchnia do zabawy stwarza wiele możliwości – samodzielna zabawa lub zabawa z rodzeństwem może trwać bez końca, jeśli kucharze zdecydują się przygotować dwudaniowy posiłek z deserem.

Rodzice do wyboru mają duże, wielofunkcyjne kuchnie, które będą idealnym uzupełnieniem wyposażenia dziecięcego pokoiku. Jeśli zależy nam, by kuchnia dla dzieci zajmowała mniej miejsca, wybierzmy model kompaktowy. Taką kuchnię zabierzemy także na działkę czy do ogródka.

Praktyczne AGD dla dzieci

W zależności od potrzeb kuchnię dla dzieci możemy uzupełnić o brakujące sprzęty – dodatkowy czajnik, kuchenka mikrofalowa, mikser czy toster usprawnią prace w kuchni. Przydadzą się także w kuchni, w której pracuję więcej kucharzy. Każdy będzie mógł korzystać z wybranego sprzętu kuchennego, nie spowalniając pracy innych.

Oprócz sprzętu kuchennego młodzi adepci sztuki kulinarnej uczą się dbania o porządek. Odkurzacz, szczotka do zamiatania czy mop przydadzą się w codziennych porządkach. Dzięki takim zabawkom odczarujesz sprzątanie i zamienisz je w dobrą zabawę. Dzieci zaczną oswajać się także z praniem i prasowaniem – pralka z wirującym bębnem i deska do prasowania z żelazkiem to kolejne elementy wyposażenia, dzięki któremu zabawa w dom będzie jeszcze ciekawsza.

Na dzieci lubiących bawić się w sklep czekają zabawkowe kasy fiskalne. Wydawanie reszty i liczenie obrotów sklepu w profesjonalny sposób to zajęcie, które łączy pokolenia. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Waszych pociech – zabawki kupisz online lub w sklepie stacjonarnym w Łodzi.