• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki i okrycia kąpielowe

 

Ręczniki dla dzieci – ręczniki kąpielowe dla dzieci

Ręczniki kąpielowe dla dzieci powinny być uszyte z przyjaznych delikatnej skórze materiałów, które bardzo dobrze radzą sobie z nadmiarem wody. Chłonne, miękkie w dotyku ręczniki dla dzieci najczęściej kupimy z praktycznym kapturem, który zapewni komfort cieplny maluszkowi tam, gdzie najszybciej uchodzi ciepło. W naszej ofercie znajdziesz ręczniki z kapturem dla dzieci, a także szlafroki dla dzieci – przekonaj się, co wybrać dla swojej pociechy.

Ręczniki kąpielowe dla dzieci – wygodne ręczniki z kapturem dla dzieci

Po kąpieli, która jest jednym z ważniejszych momentów w życiu rodziny z małym dzieckiem, rodzice starają się, by jak najszybciej osuszyć dziecko, a następnie nabalsamować skórę, założyć pieluszkę i utulić maluszka do snu. Wygodne ręczniki z kapturem dla dzieci ułatwiają to zadanie – nasza pociecha, czując miękki materiał na skórze, poczuje się bezpiecznie, dzięki czemu my będziemy mogli sprawnie zrealizować nasz plan. Takie ręczniki kąpielowe dla dzieci doskonale sprawdzają się latem i zimą, w domu i podczas rodzinnego wyjazdu – są uniwersalne i gdy raz zaczniemy używać ręczników dla dzieci, nie będziemy chcieli zamienić ich na inne.

Bawełniane i bambusowe ręczniki dla dzieci

Większość dziecięcych ręczników uszyta jest z bawełny lub bambusa. Na szczególną uwagę zasługują bambusowe ręczniki dla dzieci – właściwości tego rodzajów tekstyliów docenią przede wszystkim rodzice alergików. Bambus jest bowiem hipoalergiczny, a dodatkowo antybakteryjny i przeciwgrzybiczny. Z takimi ręcznikami kąpielowymi dla dzieci utrzymanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Aby korzystanie z ręczników było jeszcze przyjemniejsze, na kapturach wyszywane są wzory – zwierzątka czy postaci z bajek zachwycą każdego brzdąca, któremu przerwano ulubioną kąpiel.

Praktyczne szlafroki dla dzieci

Ciekawym rozwiązaniem są także szlafroki dla dzieci. Również one posiadają kaptur, a dodatkowo można przewiązać je w pasie. Dlatego takie dziecięce szlafroki polecamy przede wszystkim najbardziej ruchliwym maluchom, które potrafią szybko i niezauważenie odkryć ręcznik.

Sprawdź nasza ofertę na akcesoria przydatne w kąpieli – wanienki, foteliki kąpielowe czy zabawki. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!