• Kategorie
  • Szukaj
  • Gondole do wózków

Gondola do wózka – małe i duże gondole do wózków

Kupiłeś stelaż do wózka głębokiego w promocyjnej cenie i szukasz gondoli? Starą gondolę chcesz wymienić na nową? W naszym asortymencie znajdziesz duże gondole, małe gondole oraz gondole 2w1 – łączące funkcje gondoli z funkcjami fotelika samochodowego. Wybór gondoli do wózka powinien być podyktowany potrzebami rodziców i dziecka. Inne gondole do wózków będą lepsze latem, inne zimą – dowiedz się, jak wybrać najlepszą gondolę do wózka swojej pociechy.

Duża gondola do wózka najlepsza na jesień i zimę

Duża gondola do wózka swoje zastosowanie znajduje szczególnie jesienią i zimą, gdy niskie temperatury wymagają od rodziców zastosowania kocyków, śpiworków i kołderek. Gdy temperatury spadają poniżej 0 stopnic Celsjusza, nie możemy zrezygnować z codziennych, choćby krótkich spacerów z maluchem. Chociaż odporność niemowlaka w pierwszych miesiącach życia jest najsłabsza, to właśnie u niemowlaków buduje się ona najszybciej. Dlatego postaw na dobrą ochronę przed chłodem i wyruszaj z maluchem na spacery – oczywiście uprzednio przygotowując maleństwo do takich wyjść. Dzięki odpowiedniej gondoli do wózka z łatwością przygotujesz dziecko do spaceru w niższych temperaturach.

W dużej gondoli swobodnie zmieścimy każdy kocyk, opatulimy dziecko, nie wykorzystując w pełni przestrzeni, której dziecko tak bardzo potrzebuje. Dzięki dużej gondoli do wózka zapewnimy dziecku właściwe okrycie i nie ograniczymy jego ruchów, a nam będzie łatwiej ułożyć go wygodnie w wózku.

Mała gondola do wózka na wiosnę i lato

Z innymi problemami mierzą się rodzice dzieci urodzonych wiosną i latem. Wysokie temperatury sprzyjają wcześniejszym i dłuższym spacerom, nawet w pierwszych tygodniach życia. Jednak aby zapewnić komfort maluszka, musimy zapewnić mu odpowiednią ochronę przed słońcem, stosując kremy z filtrem i osłony przeciwsłoneczne. Nie zapominajmy o odpowiedniej wentylacji – mała gondola do wózka z systemem wentylacyjnym umożliwi skórze oddychanie, pomoże odprowadzić wilgoć, chroniąc jednocześnie przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Dbajmy o komfort dziecka latem, wybierając na spacery ranki i późne popołudnia. Szukajmy cienia, zapewniajmy go także za pomocą odpowiednio rozłożonej budki i dodatkowym parasolom. Pamiętajmy, by dziecko w wózku miało optymalny dostęp powietrza. Nie zapominajmy o delikatnej skórze dziecka – wentylowana gondola do wózka, krem z wysokim filtrem UV i ubranka z naturalnych materiałów zapewnią maluszkowi komfort i uchronią go przed oparzeniami i odparzeniami.

Gondola do wózka i do samochodu

Lubimy rozwiązania ułatwiające opiekę nad dzieckiem, dlatego coraz chętniej sięgamy po foteliki samochodowe, zastępując nimi siedziska w wózkach. Gdy nieco starszy maluch jeździ w wózku spacerowym, a w samochodzie podróżuje już w pozycji siedzącej lub półsiedzącej, to rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Jednak w pierwszych miesiącach życia niemowlę powinno być przewożone w pozycji leżącej. Jeśli chcemy uniknąć przewożenia w samochodzie i gondoli, i fotelika, wybierzmy gondolę 2w1 z atestem i normą R129. Gondolę przypinamy do fotelu samochodu za pomocą bazy i systemu ISOFIX – wystarczą dwa ruchy, by fotelik stabilnie umieścić w samochodzie. Gondola spełniająca normę R129 chroni dziecko przed urazami dokładnie w takim samym stopniu, jak foteliki. Jeśli jeszcze nie kupiłeś stelaża i sprawdzasz różne rozwiązania, być może zakup wózka wielofunkcyjnego będzie równie dobrym pomysłem. Połączenie spacerówki z gondolą i fotelikiem sprawdza się w wielu rodzinach. Zmotoryzowanym rodzicom, którzy mają już stelaż, polecamy gondole do wózków 2w1.

W naszej ofercie znajdują się gondole do wózków najlepszych producentów – wykonane z najwyższej jakości materiałów, z praktycznymi funkcjami, lekkie i wytrzymałe.