• Kategorie
  • Szukaj
  • Torby dedykowane do wózków

Torba na wózek – torba do spacerówki

Każde wyjście z domu z małym dzieckiem jest nie lada wyzwaniem. Na spacerze, w odwiedzinach u rodziny czy znajomych, a nawet na zakupach mogą przydać się najróżniejsze akcesoria dziecięce. Bez odpowiedniej torby nie uda nam się zebrać ich w jednym miejscu. Do spakowania ich wszystkich najlepiej sprawdzają się torby do wózków.

Wygodna torba na wózek

Pieluszki, butelkę z mlekiem lub sokiem, ubrania na zmianę i ulubione zabawki dziecka zmieścimy w torbie do wózka. Torby takie projektowane są z myślą o oczekiwaniach rodziców. Główna część torby często przedzielona jest przegródką, dzięki czemu utrzymanie porządku w torbie jest znacznie łatwiejsze. Po bokach torby znajdziemy praktyczne kieszonki, w które włożymy mniejsze, najpotrzebniejsze rzeczy – chusteczki higieniczne, klucze czy telefon.

Torba na wózek jest pojemna, zmieści wszystko, czego potrzebujemy podczas krótszych i dłuższych wyjść z maluszkiem. Zaprojektowana tak, by zmieściła się w wózku, doskonale sprawdza się także, gdy z wózka nie korzystamy. Nowoczesny design, praktyczne rozwiązania i najwyższa jakość sprawiają, że torba do spacerówki jest dodatkiem, z którego chętnie korzystają najbardziej wymagający rodzice.

Torba do spacerówki i do wózka głębokiego

W naszej ofercie znajdują się torby idealnie pasujące do wózka głębokiego, jak i do spacerówki. Torby o różnych pojemnościach to najlepszy wybór zarówno na codzienne spacery, jak i całodzienne rodzinne wycieczki za miasto. Uszyte z lekkiego i wytrzymałego materiału nie obciążają dodatkowo wózka, są bardzo poręczne, a dzięki zastosowaniu pasków w każdej chwili możemy torbę założyć na ramię. Torba na wózek to jeden z najpraktyczniejszych akcesoriów dla rodziców maluszków i nieco starszych dzieci.