• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowerki trójkołowe

Twój maluch wyrósł już z jeździków i pojazdów na pedały dla najmłodszych, ale jest jeszcze za mały, by wsiąść na dwukołowy rower? Wybierz dla niego rowerek trójkołowy, na którym przygotuje się do jazdy na „rowerze dla dorosłych”.

Rowerki trójkołowe z wygodnym fotelikiem

Wśród wielu modeli rowerków trójkołowych, znajdziesz takie, które wyposażone zostały w wygodne fotele, które zapewniają komfort siedzenia jak w wózku lub foteliku samochodowym. Pełne podparcie pleców, rozwijany daszek nad głową dziecka, a do tego pedały i kierownica – to ciekawe połączenie wózka spacerowego z rowerkiem trójkołowym. Propozycja dla najmłodszych dzieci sprawdzi się przede wszystkim podczas długich spacerów, gdy maluchowi często się nudzi. Jeśli pociecha ma więcej energii, sama może pedałować i samodzielnie pokonywać kolejne metry. Gdy znudzi się jazdą, nie będziemy musieli pchać wózka i rowerka jednocześnie. Dziecko zdejmuje stopy z pedałów, a resztą spaceru delektuje się siedząc spokojnie w foteliku.

Rowerki trójkołowe idealne na spacer i nie tylko

Rodzice starają się urozmaicać dzieciom zabawę i czas spędzany na spacerach. Pomagają w tym między innymi rowerki trójkołowe, które przygotowują nasze pociechy do jazdy na rowerze na dwóch kółkach. Zabawa na świeżym powietrzu, odpowiednia dawka ruchu, frajda z samodzielnej jazdy to największe atuty czasu spędzanego na rowerku trójkołowym. Nasza pociecha jeszcze nie umie utrzymać równowagi, ale już uczy się balansować własnym ciałem, skręcać kierownicą i oceniać odległości, jakie dzielą je od kolejnych przeszkód.

Rowerki trójkołowe w sklepie Mulan to zabawki, dzięki którym Twoja pociecha pokocha ruch na świeżym powietrzu. Zapewnij mu doskonałą zabawę, a w krótce wyruszycie na pierwszą wspólną wyprawę rowerową.