• 15-36 kg Dla starszaków 4-12 lat

Obowiązek przewożenia dzieci w foteliku samochodowym dotyczy wszystkich rodziców, których pociechy nie przekraczają 36 kg. Jeśli więc Twoje dziecko w wieku wczesnoszkolnym nadal nie waży więcej niż wyznaczony limit, nie zapomnij o montażu odpowiedniego fotelika w swoim samochodzie, a dla bezpieczeństwa pociechy przewoź je w foteliku, nawet jeśli wyruszacie w bardzo krótką trasę.

Duży wybór fotelików samochodowych dla dzieci 9-36 kg

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli fotelików samochodowych dla starszaków. Dzięki temu każdy rodzic znajdzie dokładnie taki fotelik, który spełni wszystkie jego oczekiwania. W kwestii bezpieczeństwa i wygody nikt nie lubi chodzić na kompromisy – u nas znajdziesz najlepszy fotelik dla swojej pociechy.

Możliwe, że nie jest to pierwszy fotelik samochodowy, jaki kupujesz, ale warto przypomnieć, na co należy zwracać uwagę przy jego kupnie. Pierwszym, jednym z najważniejszych czynników jest idealne dopasowanie fotelika do samochodu, dzięki czemu możliwy jest stabilny montaż fotelika.

Dostępne są foteliki, które montujemy bezpośrednio do kanapy w samochodzie oraz takie, które montujemy do wcześniej przymocowanej bazy. Osobom, które z dzieckiem podróżują często i w dalekie trasy, polecamy to drugie rozwiązanie. Montaż fotelika do bazy pozwala uzyskać jeszcze większą stabilność, a więc większe bezpieczeństwa w razie wypadku.

A co oprócz stabilnego montażu wpływa na bezpieczeństwa fotelika? Producenci stosują najróżniejsze systemy bezpieczeństwa, dzięki którym chronione jest całe tułowie, a przede wszystkim głowa i odcinek szyjny kręgosłupa. Regulowany zagłówek sprawia, że podróż jest komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Głowa i kark stabilnie opierają się o górną część fotelika, chroniąc przed poważniejszymi urazami w przypadku wstrząsu.

Producenci umożliwiają także niezależną regulację wysokości i szerokości, dzięki czemu spersonalizujemy fotelik do wzrostu, wagi i sylwetki dziecka. Boczne osłony bezpieczeństwa jeszcze lepiej chronią dziecko. Foteliki samochodowe dla dzieci przypominają nieco fotele kubełkowe, jakie montowane są w samochodach sportowych. Fotelik otula dziecko, dając poczucie bezpieczeństwa i niezwykły komfort podczas jazdy.

Producenci stosują także dodatkowe rozwiązania, takie jak możliwość odchylenia oparcia fotelika podczas dłuższej podróży czy możliwość złożenia fotelika tak, by zmieścił się nawet w niewielkim bagażniku.

Foteliki samochodowe są lekkie, posiadają także bardzo praktyczne uchwyty, dzięki którym wygodnie przenosimy fotelik. Wiele fotelików posiada także funkcjonalne podłokietniki, które zwiększają swobodę, szczególnie tym najstarszym dzieciom. W trakcie jazdy mogą wygodnie czytać lekturę szkolną czy grać w ulubione gry na tablecie.

Foteliki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi. Podróżowanie w takim foteliku jest niezwykle przyjemne, a i rodziców cieszy oko fotelik z ładnym obiciem, które można zdjąć i wyprać w pralce, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz już wybrany model fotelika samochodowego, kup go u nas w atrakcyjnej cenie. Wszystkich, którzy potrzebują pomocy w wyborze fotelika, zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzin naszej siedziby w Łodzi.

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać