• 9-36 kg 1-12 lat

Obowiązek przewożenia dziecka w foteliku samochodowym nie jest najważniejszym powodem, dla którego nie powinniśmy jechać samochodem choćby pół metra, jeśli naszej pociechy nie usadowiliśmy w foteliku. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo dzieci, które wielokrotnie bardziej niż dorośli narażone są na urazy podczas hamowania, gwałtownych skrętów, niespodziewanych uskoków, a tym bardziej zderzeń.

Aby fotelik jak najlepiej chronił dziecko podczas podróży, musi być dopasowany do jego potrzeb. Dlatego foteliki produkowane są dla różnych kategorii wagowych i wiekowych. W tym miejscu zapraszamy Ci do zapoznania się z ofertą fotelików samochodowych od 9 do 36 kg.

Foteliki 9-36 kg – foteliki dla starszych dzieci

To foteliki dla starszych dzieci, które w trakcie jazdy samochodem powinny siedzieć, a nie leżeć, jak ich młodsze rodzeństwo. Najlepsi producenci, dbając o bezpieczeństwo starszaków, montują w fotelikach pasy bezpieczeństwa, a odpowiednio wyprofilowane siedzenie stabilnie podtrzymuje całe ciało dziecka, włącznie z główką. Foteliki są bardzo wygodne, dzięki idealnie dobranym kształtom siedziska oraz możliwości regulacji tak, by fotelik pasował idealnie do wzrostu i budowy naszej pociechy.

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnorodnych modeli fotelików, które pasują do różnych samochodów. Pamiętajmy, że fotelik, aby spełniał swoje zadanie, musi pasować do pojazdu – fotelik musimy stabilnie zamontować, by jak najlepiej chronił dziecko podczas jazdy.

Producenci starannie dobierają funkcje, w jakie wyposażone są foteliki. Regulowana osłona tułowia to podstawowy element, ale znajdziemy także foteliki z autorskimi poduszkami bezpieczeństwa czy zdejmowana tapicerka, którą można wyprać w pralce.

Dla osób, które dużą uwagę zwracają na design, mamy dobrą wiadomość. Producenci dbają, aby ich foteliki były bezpieczne, komfortowe, ale także ładne! Nowoczesne wzory, doskonałej jakości materiały, perfekcyjne wykończenia sprawiają, że foteliki spełnią oczekiwania każdego rodzica.

Fotelik dopasowany do wagi i wzrostu dziecka to jest niezbędnym elementem wyposażenia samochodu, bez względu na to, jak często i w jak dalekie trasy zabierasz swoją pociechę. Dlatego wybierz najlepszy fotelik i zapewnij bezpieczeństwo swojemu dziecku na najwyższym poziomie.

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać