• 9-36 kg 1-12 lat

 

Obowiązek przewożenia dziecka w foteliku samochodowym został wprowadzony nie bez przyczyny – foteliki chronią dzieci w razie wypadku, znacząco zmniejszając obrażenia u najmłodszych pasażerów. Od lat producenci fotelików samochodowych prześcigają się nie tylko w systemach bezpieczeństwa, ale także w innowacyjnych rozwiązaniach, które mają zwiększać wygodę dziecka i komfort rodziców. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo dzieci, które wielokrotnie bardziej niż dorośli narażone są na urazy podczas hamowania, gwałtownych skrętów, niespodziewanych uskoków, a tym bardziej zderzeń.

Aby fotelik jak najlepiej chronił dziecko podczas podróży, musi być dopasowany do jego potrzeb. Dlatego foteliki produkowane są dla różnych kategorii wagowych i wiekowych. W tym miejscu zapraszamy Ci do zapoznania się z ofertą fotelików 9-36 kg.

Foteliki 9-36 kg – foteliki dla starszych dzieci

Foteliki 9-36 kg przeznaczone są dla starszych dzieci, które w trakcie jazdy samochodem powinny siedzieć, a nie leżeć, jak ich młodsze rodzeństwo – dedykowane są więc dzieciom w wieku od 1. do 12. roku życia.. Najlepsi producenci, dbając o bezpieczeństwo starszaków, montują w fotelikach pasy bezpieczeństwa, a odpowiednio wyprofilowane siedzenie stabilnie podtrzymuje całe ciało dziecka, włącznie z główką. Foteliki 9-36 kg są bardzo wygodne, dzięki idealnie dobranym kształtom siedziska oraz możliwości regulacji tak, by fotelik pasował idealnie do wzrostu i budowy naszej pociechy.

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnorodnych modeli fotelików, które pasują do różnych modeli samochodów. Pamiętajmy, że fotelik, aby spełniał swoje zadanie, musi pasować do pojazdu – fotelik musimy stabilnie zamontować, by jak najlepiej chronił dziecko podczas jazdy.

Fotelik samochodowy 9-36 kg – bezpieczeństwo i wygoda

Funkcje, w jakie wyposażone są foteliki, mają przede wszystkim za zadaniem zwiększać bezpieczeństwo naszych pociech, ale także zapewnić im odpowiednią postawę w trakcie jazdy samochodem. Jest to