• Kategorie
  • Szukaj
  • 9-36 kg 1-12 lat

 

Obowiązek przewożenia dziecka w foteliku samochodowym został wprowadzony nie bez przyczyny – foteliki chronią dzieci w razie wypadku, znacząco zmniejszając obrażenia u najmłodszych pasażerów. Od lat producenci fotelików samochodowych prześcigają się nie tylko w systemach bezpieczeństwa, ale także w innowacyjnych rozwiązaniach, które mają zwiększać wygodę dziecka i komfort rodziców. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo dzieci, które wielokrotnie bardziej niż dorośli narażone są na urazy podczas hamowania, gwałtownych skrętów, niespodziewanych uskoków, a tym bardziej zderzeń.

Aby fotelik jak najlepiej chronił dziecko podczas podróży, musi być dopasowany do jego potrzeb. Dlatego foteliki produkowane są dla różnych kategorii wagowych i wiekowych. W tym miejscu zapraszamy Ci do zapoznania się z ofertą fotelików 9-36 kg.

Foteliki 9-36 kg – foteliki dla starszych dzieci

Foteliki 9-36 kg przeznaczone są dla starszych dzieci, które w trakcie jazdy samochodem powinny siedzieć, a nie leżeć, jak ich młodsze rodzeństwo – dedykowane są więc dzieciom w wieku od 1. do 12. roku życia.. Najlepsi producenci, dbając o bezpieczeństwo starszaków, montują w fotelikach pasy bezpieczeństwa, a odpowiednio wyprofilowane siedzenie stabilnie podtrzymuje całe ciało dziecka, włącznie z główką. Foteliki 9-36 kg są bardzo wygodne, dzięki idealnie dobranym kształtom siedziska oraz możliwości regulacji tak, by fotelik pasował idealnie do wzrostu i budowy naszej pociechy.

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnorodnych modeli fotelików, które pasują do różnych modeli samochodów. Pamiętajmy, że fotelik, aby spełniał swoje zadanie, musi pasować do pojazdu – fotelik musimy stabilnie zamontować, by jak najlepiej chronił dziecko podczas jazdy.

Fotelik samochodowy 9-36 kg – bezpieczeństwo i wygoda

Funkcje, w jakie wyposażone są foteliki, mają przede wszystkim za zadaniem zwiększać bezpieczeństwo naszych pociech, ale także zapewnić im odpowiednią postawę w trakcie jazdy samochodem. Jest to szczególnie ważne ze względu na szybko rozwijający się układ szkieletowy dzieci – zapewniając im wygodną i prawidłową pozycję, zmniejszamy ryzyko rozwijania się wad postawy. Fotelik samochodowy 9-36 kg przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-12 lat, dlatego został skonstruowany tak, by rósł razem z dzieckiem. Pomocna jest w tym regulowana osłona tułowia. W foteliku samochodowym 9-36 kg znajdziemy także takie rozwiązania, jak autorskie poduszki bezpieczeństwa czy zdejmowana tapicerka, którą można wyprać w pralce, co znacząco ułatwia utrzymanie fotelika w czystości.

Fotelik samochodowy 9-36 kg – design też ma znaczenie!

Dla osób, które dużą uwagę zwracają na design, mamy dobrą wiadomość. Producenci dbają, aby ich foteliki były bezpieczne, komfortowe, ale także ładne! Nowoczesne wzory, doskonałej jakości materiały, perfekcyjne wykończenia sprawiają, że foteliki spełnią oczekiwania każdego rodzica. Cieszy nas, że rodzice coraz większą uwagę przywiązują również do stylistyki nie tylko wózków dziecięcych, ale również fotelików – dzięki temu z roku na rok zwiększa się wybór fotelików na rynku.

Fotelik samochodowy 9-36 kg dopasowany do wagi i wzrostu dziecka jest niezbędnym elementem wyposażenia samochodu, bez względu na to, jak często i w jak dalekie trasy zabierasz swoją pociechę. Dlatego wybierz najlepszy fotelik i zapewnij bezpieczeństwo swojemu dziecku na najwyższym poziomie.