• Kategorie
  • Szukaj
  • Bramki ochronne na schody – barierki ochronne dla dzieci

Zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym pociechom wymaga doskonałej organizacji czasu. Konieczne jest dokonanie również pewnych zmian w domu. Osłona ostrych rantów, kontaktów, okna przed otwarciem, szuflad i szafek możliwe jest dzięki funkcjonalnym zabezpieczeniom mebli i drzwi. Z kolei schody oraz przejścia do pomieszczeń, do których nie chcemy dopuścić naszego raczkującego dziecka zabezpieczymy za pomocą bramek ochronnych dla dzieci. Łatwy montaż barierek nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, a wygodne rozwiązania zapewniają komfort pozostałych członków rodziny.

Otwierane i składane bramki ochronne na schody

Bramki ochronne na schody montuje się w przejściu bez konieczności wiercenia w ścianach. Dzięki 4 punktom nacisku dostosowujemy rozmiar bramki do szerokości przejścia, w którym chcemy ją ustawić. Montaż rozporowy dostępnych w naszej ofercie barierek ochronnych dla dzieci jest więc intuicyjny i nie niszczy ścian czy futryn. Ponadto dostępne są barierki z rozszerzeniem, a także same rozszerzenia, które pozwalają dostosować bramki ochronne dla dzieci do przestrzeni, którą aranżujemy.

Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość otwierania bramek na obie strony. Szerokie otwieranie jedną ręką sprawia więc, że pozostali członkowie rodziny swobodnie poruszają się po domu. Bezpieczeństwo i komfort dla wszystkich domowników zapewniają nowoczesne bramki ochronne na schody. Z powodzeniem można je stosować w dowolnym miejscu w domu.

Funkcjonalne barierki ochronne dla dzieci

W naszej ofercie dostępne są również barierki ochronne do łóżeczka. Dzięki barierce oddzielamy przestrzenie w łóżku, chroniąc maluszka przed dostaniem się na brzeg łóżka czy okolice wąskiej szczeliny między łóżkiem a ścianą. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy w pierwszych tygodniach i miesiącach życia tulą dziecko do snu w swoim łóżku.

Barierki i bramki ochronne dla dzieci dostosowane są do potrzeb dzieci oraz rodziców. W ofercie znajdują się zabezpieczenia w różnej kolorystyce, dzięki czemu dopasujesz bramkę do aranżacji wnętrza. Certyfikaty, świadczące o spełnieniu norm (EN 1930:2011; ASTM F1004-13), są potwierdzeniem jakości produktu – montując bramkę z certyfikatem, masz pewność, że Twoja pociecha chroniona jest w najlepszy możliwy sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego – bramki ochronne na schody i inne zabezpieczenia zamówisz online lub kupisz w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi.