• Kategorie
  • Szukaj
  • Quady na akumulator

Pokonywanie kolejnych przeszkód, wiatr we włosach i duża dawka adrenaliny – za to miłośnicy off roadu pokochali jazdę na quadach. Nic dziwnego, że i nasze dzieci chciałyby poczuć się jak dorośli i wsiąść na maszynę, która pomoże im pokonać nierówności. W naszej ofercie znajdziesz quady na akumulator dla mniejszych i większych dzieci – sprawdź, co przygotowaliśmy dla najmłodszych miłośników motoryzacji.

Quad elektryczny dla dzieci – czy jest bezpieczny?

Wielu rodziców przed kupieniem elektrycznego quada dla dzieci zastanawia się, czy taka zabawka jest bezpieczna. Swoim pociechom chcemy zapewnić najlepszą zabawę, nigdy jednak kosztem bezpieczeństwa. Również my, kompletując asortyment naszego sklepu, dbamy przede wszystkim o to, by każda zabawka spełniała najwyższe normy bezpieczeństwa.

Quady na akumulator, które znalazły się w naszej ofercie, posiadają pasy bezpieczeństwa, a wiele modeli zostało wyposażonych w funkcje wolnego startu, która uniemożliwia szybkie, zrywne ruszenie z miejsca. Polecamy także modele z pilotem rodzicielskim, dzięki któremu możemy zmniejszyć prędkość lub wyhamować quada, gdy uznamy to za stosowne.

Quady na akumulator dla młodszych i starszych dzieci

Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy modele quadów o mniejszej mocy. Ich konstrukcja sprawia, że najmłodsi kierowcy poczują się w nich komfortowo – siedzenie, kierownica i pedały zostały dostosowane do potrzeb dzieci powyżej 3 roku życia. Z kolei starszym dzieciom powyżej 7 roku życia polecamy quada na akumulator 24 V.

Bezpieczną i wygodną jazdę zapewniają wyprofilowane siedzenia i kierownica, a także koła ze specjalnej pianki. Specjalny bieżnik w kołach umożliwia poruszanie się po nierównym terenie i piasku. Elektryczny hamulec, który uruchamia się po zdjęciu nogi z pedału gazu ułatwia prowadzenie pojazdu. Większość quadów dla dzieci posiada manualną, dwustopniową skrzynię biegów oraz bieg wsteczny – dzieci poruszając się takim pojazdem, zdobywają pierwsze szlify, które w przyszłości ułatwią naukę jazdy standardowym samochodem.

W zestawie z quadem otrzymasz ładowarkę, instrukcję obsługi oraz montażu. Montaż quadów jest bardzo intuicyjny i zajmuje od 20 do 30 minut.