• Kategorie
  • Szukaj
  • POJAZDY ZDALNIE STEROWANE

Zdalnie sterowane samochody – samochody na pilota

Emocje, adrenalina i satysfakcja – takie emocje towarzyszą uczestnikom wyścigów zdalnie sterowanych pojazdów. Bez względu na to, czyj pojazd dociera pierwszy na metę, zabawa samochodami na pilota zawsze jest udana! Poznaj naszą ofertę pojazdów zdalnie sterowanych i wybierz zabawkę, z której dziecko ucieszy się najbardziej!

Wyścigowe samochody na pilota

Fani szybkiej jazdy, pięknej sylwetki nadwozia i sukcesów sportowych najchętniej wybierają sportowe samochody, którymi można się ścigać całymi godzinami. Tę zabawę kochają niemal wszyscy – dzieci i dorośli, chłopcy i dziewczynki. Frajda ze ścigania się zdalnie sterowanymi samochodami jest tym większa, w im większej grupie będziemy się bawić. Zorganizujemy rodzinne lub sąsiedzkie wyścigi i spędźmy wolny czas razem.

W naszej ofercie znajdziesz takie sportowe samochody na pilota, jak BMW, Lamborgini czy Bugatti Veyron. Dzięki wiernemu odwzorowaniu kultowych modeli zabawa jest jeszcze bardziej udana.

Zdalnie sterowane samochody terenowe

Jeep, Monster Truck, Hummer, wojskowy pojazd terenowy, a nawet czołg – to samochody do zadań specjalnych. Jeśli chcemy urządzić wyścig po torze przeszkód albo w ogóle zorganizować wyścigi samochodów zdalnie sterowanych w trudnym terenie, te pojazdy sprawdzą się znakomicie! Przetestujcie ich możliwości w ogródku, na działce, a nawet w lesie!

Dzięki dużej mocy elektrycznych silników, zdalnie sterowane samochody terenowe zdadzą egzamin w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając rozrywkę najbardziej wymagającym kierowcom off-roadowym. Dla zapewnienia jeszcze większej adrenaliny, część samochodów terenowych sterujemy za pomocą pilota imitującego kierownicę. Być może zabawa terenowymi autami na pilota będzie początkiem wspaniałego hobby?

Zdalnie sterowane maszyny budowlane

Prace budowlane to zajęcie dla prawdziwych mężczyzn i… silnych kobiet! Bez koparki, dźwigu, żurawia czy ładowarki trudno wyobrazić sobie budowę dużych obiektów czy ulic. Budowanie domów, całych bloków i jeszcze większych budynków to niełatwa i odpowiedzialna praca – i właśnie dlatego jest taka fascynująca. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę klockami, a stawianie coraz większych wież jest najciekawszym wyzwaniem, zdalnie sterowana maszyna budowlana uatrakcyjni zabawę klockami.

Zdalnie sterowane samoloty, helikoptery i drony

Zdalnie sterowane samoloty od wielu lat cieszą najmłodszych i tych nieco starszych wielbicieli podniebnych wojaży. Samoloty, helikoptery, a także drony to zabawki, które nigdy się nie nudzą. W słoneczne i bezwietrzne dni warto wyjść na dwór – doskonała zabawa i duża dawka ruchu na świeżym powietrzu to połączenie idealne.

W naszej ofercie znajdziesz także zdalnie sterowane motorówki, roboty, a także części zamienne, dzięki którym przedłużysz żywotność ulubionych zabawek Twoich dzieci.