• Kategorie
  • Szukaj
  • Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne – łóżeczka dostawne

Łóżeczka turystyczne to praktyczny mebel, po który chętnie sięgają rodzice, wyjeżdżający z małymi dziećmi. Jeśli myślicie o pierwszej podróży ze swoją pociechą, ale nie wiecie, jak zorganizować przestrzeń w pokoju, by dziecko czuło się bezpiecznie w nowym miejscu i byście Wy mogli spać spokojnie, powinniście zaopatrzyć się w łóżeczko turystyczne. Zdecydowanie ułatwi Wam ono opiekę nad maluszkiem poza domem, sprawdzi się także w domu. Duży wybór łóżeczek turystycznych umożliwia każdego z Was znalezienie takiego produkty, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Przekonajcie się, jakie funkcje posiadają łóżeczka turystyczne i wybierzcie mebelek idealny dla Waszej rodziny.

Wielopoziomowe łóżeczka turystyczne

Wybierając się w podróż i zabierając ze sobą łóżeczko turystyczne, nie będziecie uzależnieni od łóżek, jakie oferują hotele czy pensjonaty. Przede wszystkim jednak dzięki łóżeczkom turystycznym będzie mogli tak zorganizować przestrzeń, by było Wam jak najwygodniej opiekować się maluszkiem w nocy czy podczas poobiedniej drzemki. W naszej ofercie przeważają łóżeczka turystyczne wielopoziomowe, w których można wyregulować wysokość, dostosowując ją do aktualnych potrzeb. Dzięki temu rodzicom jest wygodniej doglądać pociechy, gdy sami leżą na łóżku, z fotela lub z pozycji stojącej.

Funkcjonalne łóżeczka dostawne

Wśród łóżeczek turystycznych znajdziemy wiele modeli z funkcją dostawną. Łóżeczka dostawne są doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą mieć blisko siebie dziecko, ale jednocześnie nie chcą z nim spać w jednym łóżku. Dzięki możliwości dostawienia łóżeczka dziecięcego do swojego łóżka, rodzice mają pewność, że w razie potrzeby usłyszą, gdy dziecko będzie głodne lub będzie wymagało zmiany pieluszki. Łóżeczka dostawne ułatwiają opiekę nad dzieckiem w podróży, ale także w domu, dlatego tak chętnie wybierane są jako główne łóżeczko dla dziecka lub drugie łóżeczko, z którego rodzice korzystają w trakcie choroby maluszka, w trakcie kolek czy innych niespokojnych nocy.

Łóżeczka turystyczne – wygodne i bezpieczne dla maluszka

W naszej ofercie znajdziecie łóżeczka turystyczne najlepszych producentów – Coto Baby, Maxi-Cosi i Leoni, które słyną z funkcjonalnych rozwiązań. Łóżeczka te wyposażone są w wygodne materace, które zapewniają dzieciom spokojny sen w wygodnej pozycji. Elementy z siateczką zwiększają cyrkulację powietrza, co jest ogromnym atutem w letnie, gorące dni. Doskonale sprawdzają się także moskitiery, które stanowią dla owadów barierę nie do pokonania, chroniąc dzieci przed pogryzieniami.

W łóżeczkach turystycznych zastosowano także schowki i kieszenie, w których mieszczą się najważniejsze akcesoria, jak pieluchy na zmianę, najpotrzebniejsze kosmetyki czy ulubione zabawki dziecka. Karuzele i ulubione zabawki, przy których zasypia maluszek, zawiesicie na baldachimie, który można rozwinąć nad większością łóżeczek turystycznych. Niektóre modele wyposażone zostały dodatkowo w bardzo praktyczne przewijaki.

Część łóżeczek turystycznych daje możliwość stworzenia takiej przestrzeni, w której rodzice umożliwiają dzieciom samodzielne wychodzenie. Opcja otworzenia jednej ścianki łóżeczka sprawdza się wówczas, gdy rodzice odpoczywają, ale nie śpią. Oczywiście wszystkie elementy łóżeczek turystycznych są bezpieczne – nie znajdziecie w nich ostrych krawędzi czy innym elementów, które zagrażałyby bezpieczeństwu pociechy, gdy ta leży w łóżeczku lub bawi się w jego pobliżu.

Łóżeczka turystyczne z kołyską

Większość łóżeczek turystycznych posiada funkcję kołyski, która ułatwia zasypianie wielu dzieciom. Oczywiście zawsze istnieje możliwość zblokowania bujania, a dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ustawienia łóżeczka pod niewielkim kątem, co udaremnia ewentualne zakrztuszenia się dzieci w trakcie snu. Dla jeszcze większej wygody rodziców w niektórych łóżeczkach turystycznych zamontowano kółka, dzięki którym łóżeczko można przesuwać z miejsca na miejsca, nie budząc malucha.

Łóżeczka turystyczne są jednocześnie wytrzymałe i bardzo lekkie, a system składania i rozkładania zapewnia, że przygotowanie się do snu lub podróży zajmuje dosłownie kilka chwil. W naszej ofercie znajdziecie także łóżeczka turystyczne w formie kojców – sprawdzają się one doskonale w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Łóżeczka turystyczne i łóżeczka dostawne znacząco ułatwiają rodzicom opiekę nad pociechami w trakcie wyjazdu, a także w domu. Chętnie korzystają z nich także ciocie z wujkami oraz dziadkowie, którym rodzice sporadycznie zostawiają dziecko pod opieką. W naszej ofercie znajdują się łóżeczka turystyczne najlepszych marek – modele, które są najczęściej wybierane przez rodziców i które najlepiej sprawdzają się w podróży. Lekkie, składane z dużą łatwością, wytrzymałe i z ciekawymi rozwiązaniami łóżeczka turystyczne to niemal obowiązkowy punkt na liście rzeczy do zabrania na wakacje.