• Kategorie
  • Szukaj
  • Stelaże i siedziska spacerowe

 

Stelaż do wózka – siedziska do wózków dziecięcych

Wózki dziecięce służą niekiedy kilku „pokoleniom”. Dzieci bliskich nam osób często korzystają z wózków po naszych dzieciach i odwrotnie. Dzięki możliwości wymiany poszczególnych części, jesteśmy w stanie jeszcze dłużej eksploatować wózki zgodnie z ideą zero waste. W naszym sklepie dla dzieci dostępne są stelaże do wózków oraz siedziska do wózków dziecięcych.

Stelaż do wózka dziecięcego – stelaże do spacerówek i wózków bliźniaczych

Jeśli posiadasz gondolę bądź siedzisko wózka spacerowego w dobrym stanie, ale stelaż wyraźnie się zużył, nie musisz kupować nowego wózka. Wystarczy, że dokupisz nowy stelaż do wózka dziecięcego. W naszym sklepie dostępne są różne modele stelaży do wózków – do wózków głębokich, spacerowych, a także stelaż do wózków bliźniaczych. Stelaże do wózków w naszej ofercie to produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań większości rodziców. Lekka rama wózka oraz możliwość złożenia jej jedną ręką to największy atut, o który rodzice dopytują najczęściej. W większości modeli stelaży koła są gumowe, a funkcja blokady przednich kół zwiększa bezpieczeństwo. Stelaż do wózka można dobrać pod kolor gondoli lub siedziska, dzięki czemu dokupując nową ramę, nie musisz rezygnować z desingu, który najbardziej przypadł Ci do gustu.

W niektórych modelach stelaży do wózków istnieje możliwość obrócenia siedziska. Podobną funkcjonalność posiadają stelaże do wózków bliźniaczych, dzięki czemu z łatwością dostosujesz konstrukcję do aktualnych potrzeb swoich i swoich pociech.

Siedziska do wózków dziecięcych

Część modeli siedzisk do wózków dziecięcych to siedziska kubełkowe z opcją regulowania oparcia, siedziska i podnóżka jednocześnie. Taka funkcjonalność sprawia, że rodzic nie ma możliwości ustawienia siedziska w pozycji niewygodnej dla dziecka. Ustawiając bowiem siedzisko, ustawiamy w tej samej chwili oparcie i podnóżek, zgodnie z konstrukcją całego siedziska. Dodatkowym atutem takiego siedziska do wózków jest fakt, że dziecko nie zmieni w nim pozycji – nie przekręci się na bok i nie połozy na brzuszku, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo maluszka.

Inne modele siedzisk do wózków to półkubełki, w których siedziska i oparcia reguluje się jednocześnie, a osobno regulowane są podnóżki. Taka funkcjonalność odpowiada rodzicom przede wszystkim starszych dzieci. Dostępne są także w pełni rozkładane siedziska do wózków, w których możemy dowolnie regulować każdy ich element.

Skorzystaj z możliwości zmiany samego siedziska do wózków lub stelaża i przedłuż życie wózka dziecięcego. U nas kupisz siedziska i stelaże wysokiej jakości – wytrzymałe, wygodne, funkcjonalne, dzięki czemu użytkowanie wózka będzie prawdziwą przyjemnością.