• Kategorie
  • Szukaj
  • Butelki i akcesoria

Butelki dla niemowląt - butelki dla dzieci

Butelki dla niemowląt to niezastąpione akcesoria w pierwszych miesiącach życia dziecka. Dzięki temu podawanie pokarmu jest dużo wygodniejsze i prostsze. Wszystkie butelki dla dzieci są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda butelka dla noworodka jest bezpieczna i przyjazna dla maluszka. Potwierdzają to niezbędne certyfikaty i spełnione normy bezpieczeństwa. W naszej ofercie zakupisz najlepsze butelki dla niemowląt, które są wyposażone w wygodne uchwyty i nakładki antykolkowe. Takie odpowiednio zaprojektowane butelki do noworodka ułatwiają proces karmienia, a ich używanie jest komfortowe.

W naszym asortymencie znajdują się również najlepsze akcesoria przydatne podczas karmienia dzieci. Zakupisz u nas wygodne wielorazowe saszetki do karmienia – wykonane na wzór bajkowych zwierzaków. Sprawiają one, że maluch tym chętniej zjada zdrowe przeciery i inne przygotowane przez nas pyszności. Termo opakowania na butelki to przydatne akcesoria na każdym spacerze czy wycieczce. Dzięki nim pokarm w butelce zachowa odpowiednią temperaturę przez długi czas.

Najlepsze butelki antykolkowe

Kolka to nieprzyjemna dolegliwość, która często dotyka dzieci spożywające pokarm z butelki. Na szczęście z pomocą przychodzą butelki antykolkowe! Każda tego typu butelka dla noworodka wyposażona jest w specjalny odpowietrzający otwór i wyprofilowany smoczek. W butelkach antykolkowych utrzymuje się odpowiednie ciśnienie, które jest zbliżone do tego występującego przy karmieniu naturalnym. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza podczas jedzenia i ryzyko kolki jest znacznie niższe.

Termiczne butelki dla dzieci

W naszej ofercie dostępne są także inne rodzaje butelek. Bardzo praktyczne termiczne butelki dla dzieci pozwalają utrzymać temperaturę pokarmu lub napoju, gdy wychodzimy z dzieckiem na spacer. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy butelki termiczne bez smoczka, z kolei dla najmniejszych pociech termiczne butelki dla niemowląt ze smoczkiem. Znajdziesz u nas także termiczne butelki dla dzieci ze składanym ustnikiem. Ciekawym gadżetem jest także termiczne opakowanie na dziecięce butelki – idealne, gdy chcemy podtrzymać temperaturę płynu w zwykłej butelce. Ponadto dostępne są także szczotki do czyszczenia butelek oraz inne przydatne akcesoria oraz części wymienne do butelek dla dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą butelek dla niemowląt i starszych dzieci – życzymy udanych zakupów!