• Butelki i akcesoria

Akcesoria do karmienia – butelki dla niemowląt i butelki dla dzieci

Butelki dla niemowląt to niezastąpione akcesoria w pierwszych miesiącach życia dziecka. Dzięki temu podawanie pokarmu jest dużo wygodniejsze i prostsze. Wszystkie butelki dla dzieci są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda butelka dla noworodka jest bezpieczna i przyjazna dla maluszka. Potwierdzają to niezbędne certyfikaty i spełnione normy bezpieczeństwa. W naszej ofercie zakupisz najlepsze butelki dla niemowląt, które są wyposażone w wygodne uchwyty i nakładki antykolkowe. Takie odpowiednio zaprojektowane butelki do noworodka ułatwiają proces karmienia, a ich używanie jest komfortowe.

W naszym asortymencie znajdują się również najlepsze akcesoria do karmienia. Zakupisz u nas wygodne wielorazowe saszetki do karmienia – wykonane na wzór bajkowych zwierzaków. Sprawiają one, że maluch tym chętniej zjada zdrowe przeciery i inne przygotowane przez nas pyszności. Termo opakowania na butelki to przydatne akcesoria na każdym spacerze czy wycieczce. Dzięki nim pokarm w butelce zachowa odpowiednią temperaturę przez długi czas.

Najlepsze akcesoria do karmienia – butelka antykolkowa

Kolka to nieprzyjemna dolegliwość, która często dotyka dzieci spożywające pokarm z butelki. Na szczęście z pomocą przychodzi butelka antykolkowa! Każda tego typu butelka dla noworodka wyposażona jest w specjalny odpowietrzający otwór i wyprofilowany smoczek. W butelce antykolkowej utrzymuje się odpowiednie ciśnienie, które jest zbliżone do tego występującego przy karmieniu naturalnym. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza podczas jedzenia i ryzyko kolki jest znacznie niższe.

  • Parametry