• Kategorie
  • Szukaj
  • Naczynia i sztućce dla dzieci

Naczynia dla dzieci - sztućce dla dzieci

Nauka samodzielnego jedzenia to wielkie wydarzenie w rodzinie. Odpowiednie przygotowanie znacząco ułatwia ten czas i uprzyjemnia zdobywanie kolejnych umiejętności przez naszą pociechę. Naczynia dla dzieci, kubki niekapki, sztućce dla dzieci i inne akcesoria okazują się nieocenione, gdy nasze dziecko zaczyna samodzielnie jeść. W naszej ofercie dostępne są kolorowe, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu talerzyki, miseczki, łyżeczki i kubki, które uprzyjemnią Twojemu maluchowi każdy posiłek.

Kolorowe i nietłukące się naczynia dla dzieci

Mniejsze rozmiary, kolorowe wzory, nietłukące się tworzywo przeznaczone do kontaktu z żywnością – to najważniejsze cechy naczyń dla dzieci. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a zapewnia je wysokiej jakości materiał, z którego wykonane są naczynia dla dzieci. Brak ftalanów, bisfenolu i innych podobnych substancji sprawia, że talerze i miseczki są całkowicie bezpieczne i z powodzeniem możesz podawać w nich ulubione dania Twojej pociechy.

Kolorowe wzory umilają maluchowi czas i zachęcają do sięgania po kolejne porcje dań. Talerze mają obłe ranty, aby dziecko nie mogło się skaleczyć. Miseczki często podzielone są przegrodami, dzięki czemu można rozdzielić poszczególne składniki potraw.

Bezpieczne sztućce dla dzieci

Oprócz naczyń, w naszej ofercie znajdują się także sztućce dla dzieci. Łyżeczki, widelce, a nawet noże mają zaokrąglone wykończenia tak, by dziecko nie mogło się skaleczyć. Jednocześnie są bardzo wygodne i doskonale sprawdzają się podczas każdego posiłku. Sztućce dla dzieci można kupić osobno, jak i całe komplety.

Wygodne kubki niekapki i kubki termiczne

W naszej ofercie dostępne są także wygodne kubki niekapki, z których dzieci uczą się pić. Kubki niekapki są szczelne, dlatego śmiało możesz zabierać je na spacer, w podróż czy na zakupy. Starsze dzieci chętnie korzystają także z kubków termicznych oraz butelek termicznych, z których można pić zarówno schłodzone, jak i ciepłe napoje. Duży wybór kolorystyki i wzorów to gwarancja, że każdy rodzic znajdzie odpowiedni kubek dla swojej pociechy.

Zapraszamy do sklepu Mulan – naczynia dla dzieci, kubki i sztućce od najlepszych producentów kupisz online lub w sklepie stacjonarnych w Łodzi.