• Kategorie
  • Szukaj
  • Pościel dla dzieci w wielu rozmiarach

Dobrej jakości pościel dla dzieci zapewnia maluchom i starszakom dobry sen. Dlatego wybierając prześcieradła, kołderki i poduchy bądź całe komplety pościeli dziecięcej, należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały one uszyte. W naszej ofercie znajdziesz pościel bawełnianą, bambusową czy z muślinu. Ważne, aby pościel dla dzieci dobrać do potrzeb pociechy, która będzie pod nią spała.

Bawełniana pościel dla dzieci – idealna na lato i zimę

Najczęściej wykorzystywanym materiałem do szycia pościelą dla dzieci jest bawełna. Zapewnia ona odpowiedni komfort latem i zimą. Bardzo ważną jej cechą jest dobra wentylacja – bawełniana pościel pozwala skórze oddychać, a także wchłania nadmiar wilgoci, jednocześnie jej nie gromadząc. Tę cechę docenimy przede wszystkim latem, gdy nasza pociecha w upalne nocy może się spocić – dzięki bawełnie nie obniży to jednak komfortu snu. Bawełniana pościel dla dzieci jest przy tym miła w dotyku i przyjazna skórze najmłodszych śpiochów.

Bambusowa i muślinowa pościel dla dzieci

Bambusowa pościel dla dzieci, podobnie jak ta uszyta z bawełny, cechuje się dużą higroskopijnością. Przejmuje ona nadmiar wilgoci, a następnie ją odprowadza, chroniąc maluchy przed nieprzyjemnymi konsekwencjami pocenia się w upalne noce. Jest ona lekka, wytrzymała i doskonale sprawdza się zarówno w łóżeczku, jak i wózku. W naszej ofercie posiadamy również pościel dla dzieci z muślinu. To niezwykle delikatny, miły w dotyku, który doskonale sprawdza się w zimie. Splot tej tkaniny zapewnia bowiem większy komfort cieplny, dlatego z muślinu często szyte są kocyki dla dzieci.

Pościel z wypełnieniem dla dzieci – hipoalergiczna pościel dla dzieci

Pościel z wypełnieniem dla dzieci cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród rodziców. Utrzymanie jej w czystości jest niezwykle łatwe – po wypraniu takiej pościeli wypełnienie nie zmienia właściwości. Dzięki temu, piorąc całą pościel z wypełnieniem dla dzieci, dbamy o higieniczną czystość nie tylko wierzchniej jej warstwy.

Dobierając asortyment, dbamy o jakość, dlatego pościel dla dzieci dostępna w sklepie Mulan szyta jest certyfikowanych materiałów. Nie mniejszą uwagę przywiązujemy do wzornictwa – oferujemy dziecięcą pościel z kolorowymi wzorami i popularnymi motywami z bajek.

Komplety pościeli dla dzieci, prześcieradła, ochraniacze do łóżeczka i wiele innych produktów z kategorii pościel dla dzieci znajdziesz w sklepie Mulan. Zapraszamy!