• Wózki spacerowe

Wózki spacerowe są niezwykle funkcjonalne – umożliwiają wygodną podróż własnym samochodem, a przede wszystkim komunikacją zbiorową. Również spacer z dzieckiem w spacerówce jest znacznie przyjemniejszy. Dziecko ma okazję podziwiać i poznawać świat, a my mamy dobry kontakt z maluchem, który dzięki naszej bliskiej obecności, czuje się bezpiecznie.

Wózki spacerowe dla dzieci w różnym wieku

W naszej ofercie znajdują się wózki spacerowe dla maluchów oraz nieco starszych dzieci. Dzięki doskonałym systemom regulującym kąt pochylenia oparcia oraz systemom bezpieczeństwa, spacerówkę spersonalizujemy specjalnie dla naszego dziecka. Odpowiednio ustawione opacie i podnóżek, który także można wyregulować, sprawią, że dziecko będzie w wózku siedziało stabilnie, a my będziemy spokojni, przejeżdżając wózkiem po nierównych chodnikach.

Jeśli chodzi o nierówności i dziury, są one doskonale wyłapywane przez wydajne amortyzatory. Dzięki nim wózek zdecydowanie lepiej znosi przejeżdżanie nim przez wszelkiego rodzaju wyboje. Najważniejsze jest jednak ochrona naszego dziecka przed zgubnymi skutkami wstrząsów dla wciąż szybko rozwijającego się kośćca. Amortyzatory w wózku wyłapują znaczną część wstrząsów, które inaczej wpływałyby bezpośrednio organizm naszej pociechy.

Funkcjonalne spacerówki dla dzieci

Oprócz komfortu, jaki spacerówki zapewniają zarówno dzieciom, jak i rodzicom, doceniamy także ich funkcjonalność. Producenci spacerówek dla dzieci udoskonalają kolejne modele wózków, by te zapewniały bezpieczeństwo dziecku, komfort w podróży, ale także wygodę dla rodziców. Ta zwiększa się wraz z udogodnieniami, jakie oferują nam poszczególne modele.

Podstawową funkcją, jaką doceniamy niemal na każdym spacerze, jest możliwość regulacji oparcia jedną ręką i jednym ruchem, a także niezwykle łatwe składanie i rozkładanie wózka spacerowego. Ważnym atutem dla zdecydowanej większości rodziców jest pojemny kosz na zakupy, w który także zmieścimy pieluchy na zmianę i ulubione zabawki naszego malucha, gdy wybieramy się w odwiedziny do babci i dziadka.

Wózki dziecięce spacerowe łączą w sobie komfort podróżowania i wygodę podczas eksploatacji. Ponadto producenci dbają o wyjątkowy design spacerówek, dzięki czemu do wyboru mamy wiele ciekawych modeli, które będą cieszyć nasz wzrok podczas długich spacerów z naszą pociechą.

W naszej ofercie znajdują się wózki spacerówki najlepszych i najbardziej cenionych producentów: spacerówki Milly Mally, wózki spacerowe NUNO, wózki spacerówki Caretero i innych cenionych marek spacerowych wózków dla dzieci.

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać