• Kategorie
  • Szukaj
  • KARMIENIE NIEMOWLĄT

Karmienie niemowląt - akcesoria do karmienia niemowląt

Karmienie niemowląt to jedno z wielu wyzwań dla świeżo upieczonych rodziców. Pary, którym urodziło się drugie czy trzecie dziecko dobrze wiedzą, jak wyjątkowe są chwile, gdy karmi się pociechę. Dzięki przyjaznym akcesoriom do karmienia niemowląt, opieka nad maluszkiem staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsze. Sprawdź naszą ofertę na akcesoria do karmienia dzieci.

Akcesoria do karmienia niemowląt – praktyczna pomoc dla rodziców

Do jednych z najważniejszych akcesoriów do karmienia niemowląt zaliczamy laktatory. Pozwalają one odciągać mleko na później, pomagają mamom, które mierzą się z nadprodukcją pokarmu oraz kobietom, u których tego pokarmu jest za mało. Dla mam, które planują sporadycznie odciągać pokarm, modele ręczne będą wystarczające, z kolei osoby, które będą częściej korzystać z urządzenia, powinny sięgnąć po model elektryczny.

Innymi bardzo przydatnymi akcesoriami do karmienia niemowląt są podgrzewacze do mleka – dzięki nim rodzice lub inne osoby opiekujące się maluszkiem podgrzeją pokarm do właściwej temperatury, by sprawnie nakarmić dziecko. Polecamy przede wszystkim modele ze sterylizatorem, który pozwoli utrzymać idealnie higieniczne warunki.

W naszym sklepie znajdziesz także takie akcesoria do karmienia niemowląt, jak butelki dla niemowląt, termosy i ergonomiczne poduszki dla mam, by podczas karmienia lub odciągania pokarmu nie obciążała kręgosłupa.

Akcesoria do karmienia niemowląt i starszych dzieci

Kompletując asortyment w zakresie karmienia niemowląt, nie zapomnieliśmy również o starszych dzieciach. Pociechy, które mogą już siadać, karmione są najczęściej w specjalnych krzesełkach do karmienia – to najlepsze rozwiązanie, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Znajdziesz u nas również śliniaki dla niemowląt oraz fartuszki dla starszaków. Warto korzystać z nich podczas każdego karmienia, by zmniejszyć ilość ubrudzonych ubranek w ciągu dnia. Przygotowaliśmy również naczynia i sztućce dla dzieci – bezpieczne, lekkie, wygodne i atrakcyjne wizualnie, aby pociechy chętniej sięgały po przygotowane dla nich pyszności.

Wszystkie akcesoria do karmienia niemowląt i starszych dzieci są w pełni bezpieczne, wykonane z materiałów wolnych od takich związków, jak bisfenol. Przeznaczone do kontaktu z żywnością, posiadające wszystkie atesty i spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa – karmienie niemowląt i starszaków z akcesoriami z naszego sklepu to prawdziwa przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.