• Kategorie
  • Szukaj
  • Wanienki dla niemowląt

Kąpiel maluszka to ważny moment w dniu w życiu całej rodziny. W pierwszych dniach i tygodniach po urodzeniu dziecka rodzice uczą się opieki nad dzieckiem, by z każdym kolejnym dniem czuć się w swojej roli coraz pewniej. Oprócz wiedzy, zdobywanego każdego dnia doświadczenia, potrzebne są także odpowiednia akcesoria, w tym wanienki dla niemowląt, dzięki którym kąpiel staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Wygodne wanienki dla niemowląt

Aby dziecko w trakcie kąpieli czuło się bezpiecznie, musimy być pewni swoich działań. Odpowiednia temperatura wody i specjalne kosmetyki dla dzieci są niezbędne, by pielęgnacja delikatnej skóry dziecka była właściwa. Dzięki wanience zaprojektowanej z myślą o anatomii maluszka, rodzicowi zdecydowanie łatwiej jest zapanować nad ruchami pociechy. Ze względów bezpieczeństwa wanienki dla niemowląt wyposażone są w maty antypoślizgowe, które chronią dzieci przed ślizganiem się w wanience, a rodzicowi dodatkowo ułatwiają kontrolę nad swobodnie poruszającym się niemowlęciem. Możemy również dokupić matę antypoślizgową, którą będziemy mogli rozwinąć również w brodzku prysznica czy w basenie dla dzieci. Wszystkie wanienki dla niemowląt ozdobione są w przyjazne dla dziecka wzory – w kolorowej wanience kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza.

Foteliki i wanienki dla niemowląt

Rodzice oprócz wanienek dla niemowląt, mają także do dyspozycji bardzo praktyczne foteliki kąpielowe. Dzięki podstawce na wysokości głowy maluszka, dziecko podczas kąpieli położone jest tak, że rodzic z łatwością umyje maluszka, a następnie spłucze pianę. Anatomiczne kształty fotelika kąpielowego sprawiają, że dziecko leży w nim wygodnie i bezpiecznie.

W naszej ofercie znajdziesz także stojaki – wanienkę dla dziecka możemy postawić na komodzie, możemy ją także umieścić w specjalnym stojaku. Ważne, by znaleźć takie miejsce dla wanienki, by podczas kąpieli nie bolał nas kręgosłup.

Wybierz wanienkę dla dziecka i przygotuj się do kąpieli maluszka – każda będzie wspaniałą chwilą, podczas której zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej.