• Kategorie
  • Szukaj
  • Laktatory

Laktator elektryczny – laktator ręczny

Laktator elektryczny czy laktator ręczny? To najczęściej zadawane pytanie przez mamy, które szukają laktatora. Różnorodność modeli sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie laktator – warto jednak wiedzieć, czego szukać, by produkt spełniał wszystkie oczekiwania. W naszej ofercie dostępne są laktatory elektryczne i laktatory ręczne, zasilane sieciowo, na baterie, a także z gniazdka zapalniczki w samochodzie. Posiadamy także laktatory podwójne, za pomocą których można odciągać pokarm jednocześnie z dwóch piersi. Sprawdź, w jakie funkcje wyposażony może być laktator elektryczny i ręczny i wybierz najlepszy dla siebie model.

Laktator elektryczny najlepszy na co dzień

Mamy i przyszłe mamy, które planują często odciągać pokarm, powinny sięgnąć po laktator elektryczny. Podczas gdy urządzenie sprawnie ściąga mleko, mama może chwilę odpocząć przy odcinku ulubionego serialu lub nad rozdziałem książki. Przewagą laktatorów elektrycznych nad ręcznymi jest nie tylko szybkość, ale także możliwość ustawienia mocy ssania oraz prędkości. Dzięki temu mama dostosuje tryb działania urządzenia do swoich potrzeb – w zależności od tego, z jaką łatwością odciąga pokarm.

Laktator elektryczny jest również bardzo pomocny w przypadku, gdy mama ma mało pokarmu. Ssanie urządzenia pozwala pobudzić laktację i ułatwić karmienie dziecka piersią. Chętnie sięgają więc po niego mamy, które mają trudności w karmieniu piersią, jak i mamy, które mają nadmiar pokarmu. Jest nieocenioną pomocą dla mam, które szybko wracają do pracy lub z innych przyczyn proszą bliskie osoby o pomoc w opiece nad dzieckiem.

Laktator ręczny do okazjonalnego ściągania pokarmu

Mamy, które na co dzień planują i udaje im się karmić maluszka piersią, wybierają najczęściej laktator ręczny. Jest to urządzenie tańsze, jednak wymaga cierpliwości przy odciąganiu pokarmu. Okazjonalne korzystanie z laktatora ręcznego nie jest uciążliwe, jednak do codziennego użytku polecamy laktatory elektryczne.

W naszej ofercie dostępne są laktatory ręczne i elektryczne, a także akcesoria przydatne podczas karmienia piersią – osłonki na piersi czy bawełniane wkładki laktacyjne do biustonosza. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą laktatorów elektrycznych i ręcznych.

Kolektor na mleko neno leite
Kolektor na mleko neno leite
Produkt niedostępny
Laktator elektryczny
Produkt niedostępny
Laktator ręczny
Laktator ręczny
Produkt niedostępny