• Kategorie
  • Szukaj
  • Nianie elektroniczne z kamerą

Wszystkim rodzicom zależy na tym, aby nowonarodzone dziecko otoczyć jak najlepszą opieką. Naturalnym jest jednak, że rodzice również potrzebują czasu na sen i odpoczynek, zwłaszcza gdy sytuacja jest dla nich zupełnie nowa. W takim przypadku nie da się czuwać nad dzieckiem przez całą dobę, również gdy śpi. Aby jednak mieć pewność, że nie prześpimy jakichkolwiek ruchów dziecka, jego płaczu czy przebudzenia, możemy zainwestować w profesjonalne nianie elektroniczne.

Elektroniczna niania stanowi ten rodzaj sprzętu, który podnosi bezpieczeństwo dziecka, jednocześnie pozwalając rodzicom realizować swoje potrzeby czy wykonywać codzienne obowiązki. Tego typu urządzenia przydadzą się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i dużych domach, w przypadku których pokój dziecięcy dzieli np. piętro od salonu czy kuchni, gdzie przebywają w danej chwili rodzice. Nianie posiadają rozbudowane systemy, w ramach których możemy znaleźć urządzenia zarówno służące jedynie do nasłuchu snu dziecka, jak również i obserwowania go przez kamerę czy monitorowania oddechu albo ruchów. Nianie mają rozmaity zasięg, jeśli chodzi o odległość, w jakiej działają z nadajnikami, a ich mobilna forma gwarantuje możliwość używania ich również podczas wyjazdów czy wycieczek.

Dlaczego warto kupić elektroniczną nianię?

Chociaż każdy rodzic podejmuje starania, by samodzielnie zapewnić dziecku wszystko, czego ono potrzebuje, warto korzystać z dostępnych pomocy. Nianie elektroniczne znacznie odciążają rodziców, dając większą swobodę w opiece nad drugim dzieckiem. Opiekun może swobodnie dokończyć gotowanie, sprzątanie lub pracować zdalnie, gdy w drugim pokoju śpi maluch. W razie, gdy się obudzi, zacznie płakać lub kasłać, od razu się o tym dowie.

Elektroniczne nianie posiadają również dodatkowe funkcje, które sprzyjają zaśnięciu maluszka, jego uspokojeniu. Możliwość uruchomienia kołysanek lub białego szumu, który wycisza dziecko i pomaga mu zasnąć to ogromna pomoc dla zabieganych rodziców. Czujnik temperatury, dodatkowy obiektyw szerokokątny czy możliwość zasilania z sieci to kolejne z praktycznych funkcji w nianiach elektronicznych.

Funkcjonalne i designerskie nianie elektroniczne

Oprócz funkcjonalnych rozwiązań, nianie elektroniczne posiadają również designerskie kształty i wzory. Stanowią więc one kolejny element dekoracji pokoju maluszka. Estetyczne wykończenie jest coraz ważniejszym kryterium, jakie przy wyborze elektronicznej niani biorą rodzice. W naszej ofercie znajdują się modele, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.

Jeśli przygotowujesz pokój dla swojej pociechy, koniecznie zajrzyj do działu z zabezpieczeniami na meble i innymi akcesoriami, zwiększającymi poziom bezpieczeństwa najmłodszych domowników. Zapraszamy!