• Wózki podwójne

Wózek dla bliźniaków

Na rodziców bliźniaków czeka wiele wyzwań. Organizacja przestrzeni dla dwójki dzieci w tym samym wieku wymaga zastosowania kilku trików, by w pokoju dziecięcym nie było za ciasno i by zmieściły się w nim wszystkie niezbędne akcesoria. Jeszcze trudniejszym zadaniem jest organizacja czasu – opieka nad dwójką maluchów w tym samym czasie wymaga nie lada zdolności logistycznych. Jednak z odpowiednimi akcesoriami, zadania te mogą stać się znacznie łatwiejsze.

Jaki wózek dla bliźniaków wybrać?

Wybierając wózek dla bliźniaków, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które zadecydują o tym, czy wybór był trafny. Wózek podwójny jeden obok drugiego to doskonały wybór, jeśli dysponujemy dużym samochodem, a wejście do naszego mieszkania jest szerokie. Przed zakupem takiego modelu warto zmierzyć szerokość drzwi, przez które będziemy wózkiem przejeżdżać. Jeśli szczęście nam sprzyja i wózek zmieści się w każde drzwi, śmiało możemy zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie. Dzieci jadące obok siebie, szczególnie gdy już podrosną, nie będą wzajemnie zasłaniały sobie widoków – żaden maluch nie będzie czuł się pokrzywdzony.

Wózek dla bliźniaków jeden za drugim jest najczęściej wybierany przez rodziców, którzy mieszkają w blokach. Wąska klatka schodowa, wąskie drzwi wejściowe i wąskie drzwi w mieszkaniu często nie pozwalają na korzystanie z wózka z dwoma siedziskami obok siebie. W nowoczesnych wielofunkcyjnych wózkach podwójnych z ułożeniem siedziska jedno za drugim istnieje możliwość ustawienia za równo gondoli, spacerówki, jak i foteli w tyłem i przodem do kierunku jazdy. Jeśli nasze pociechy będą marudne, możemy ułożyć je w wózku naprzeciwko siebie, by nie tylko podziwiały świat, ale także miały ze sobą nieustanny kontakt wzrokowy.

W naszej ofercie znajdziesz wózki dla bliźniaków, a także wózki dla trojaczków. Duży wybór ułatwia znalezienie idealnego wózka, który spełni oczekiwania rodziców. Przygotuj się do najważniejszej roli w życiu i skompletuj wyprawkę, w której jedno z pierwszych miejsc zajmie najlepszy wózek podwójny dla bliźniąt!

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać