• Wózki głębokie

W pierwszych miesiącach życia dziecko podczas spacerów powinno przebywać w pozycji leżącej. Właśnie dla rodziców najmniejszych dzieci przygotowaliśmy ofertę wózków głębokich. Funkcjonalne rozwiązania, dostosowanie wózków do potrzeb zarówno dzieci, jak i rodziców oraz nowoczesny design sprawiają, że każdy spacer z maluszkiem jest ogromną przyjemnością dla całej rodziny.

Lekki wózek gondola na codzienne spacery

Producenci wózków głębokich doskonale rozumieją problemy rodziców, którzy każdego dnia znoszą wózek z wysokiego piętra, a następnie wnoszą go z powrotem. Dlatego jednym z najważniejszych wyzwań twórców wózków było stworzenie lekkiego wózka gondoli, który sprawdzi się podczas codziennych spacerów. Jednocześnie stelaż musi być wytrzymały, by zapewniał dziecku bezpieczeństwo.

Zastosowanie aluminiowych stelaży pozwoli zmniejszyć ciężar wózków głębokich. Zadbano przy tym, by nie zabrakło miejsca na pieluszki, butelkę z mlekiem i podręczne zakupy, które zmieścimy we wbudowanym w stelaż koszu i w torbie, dołączonej od producenta wózka.

Wózek głęboki ze składanym stelażem i wyjmowaną gondolą

Coraz więcej z nas na środek transportu wybiera samochód. Przewożąc dziecko samochodem musimy pamiętać o foteliku samochodowym. Co jednak zrobić, gdy wózek głęboki nie mieści nam się w całości do bagażnika samochodu?

Doskonałym rozwiązaniem jest zakup wózka głębokiego ze składanym stelażem i wyjmowaną gondolą. W tym przypadku gondolę zastępujemy fotelikiem, w którym dziecko podróżuje zarówno podczas spaceru, jak i podczas jazdy samochodem. Jeśli posiadamy fotelik innego producenta niż wózek, połączymy je za pomocą odpowiedniego adaptera.

Wózek głęboki z przewiewną gondolą

Wybierając wózek głęboki, warto zwrócić uwagę na rozwiązania, dzięki którym nasz maluszek podczas spaceru nie będzie się pocił, a jego skóra będzie swobodnie oddychać. Na ten element powinni zwracać uwagę szczególnie rodzice dzieci urodzonych wiosną i latem, kiedy wysokie temperatury dają się we znaki młodemu organizmowi. Również osłona przeciwdeszczowa na lato powinna mieć odpowiedni system wywietrzników, który zapewni dziecku komfort podczas spaceru bez względu na pogodę.

Nie bez znaczenia jest także zdejmowana tapicerka gondoli, którą możemy wyprać w pralce. W praniu pozbędziemy się plam i kurzu, a także zanieczyszczeń miejskich, takich jak smog i spaliny.

Wózek głęboki z kołami pompowanymi czy wózek gondola z kołami żelowymi?

W naszej ofercie znajdują się wózki z różnorodnymi rozwiązaniami, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie odpowiedni model dla siebie i swojej pociechy. Za najlepsze wózki głębokie uznawane są wózki z pompowanymi kołami, które doskonale wyłapują nierówności, są miękkie oraz odporne na ścieranie i działanie wysokich temperatur. Najbardziej cenione są koła łożyskowane z poliuretanu bez dętek, które jeszcze lepiej chronią przed wstrząsami i przede wszystkim są jeszcze trwalsze.

Jednak nowoczesne opony żelowe również wyśmienicie sprawdzają się podczas spacerów – nie tylko po równych, asfaltowych ścieżkach. Odporne na przebicia, zmniejszające odczucie wstrząsów miękkie koła żelowe są bezobsługowe. Nie musimy sprawdzać stanu powietrza ani ich pompować. Coraz więcej producentów w tych samych modelach wózków daje możliwość wyboru: możemy wybrać model wózka głębokiego z kołami pompowanymi lub z żelowymi.

Wygodne wózki z gondolą to najlepszy wybór w pierwszych miesiącach życia niemowlaka. Zapewnij mu komfort i bezpieczeństwo na każdym spacerze i wybierz najlepszy wózek głęboki.

  • Parametry

Rama Greentom Carrycot Black
Produkt niedostępny
Rama Greentom Carrycot Grey
Produkt niedostępny
Rama Greentom Carrycot White
Produkt niedostępny

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać