• Kategorie
  • Szukaj
  • Inne akcesoria do kąpieli

Akcesoria do kąpieli dla dzieci ułatwią rodzicom opiekę nad maluszkiem. Miękkie gąbki, ronda na głowę czy praktyczne kubki do mycia głowy ułatwiają nam zadanie, a my możemy skupić się na wspólnie spędzonych chwilach z naszą pociechą.

Akcesoria do kąpieli dla dzieci

W naszej łazience nie powinno zabraknąć przyborów, dzięki którym opieka nad dzieckiem w czasie kąpieli będzie jeszcze przyjemniejsza. Kolorowymi i miękkimi gąbkami dokładnie umyjemy maluszka, a podczas mycia włosów woda z szamponem ominie oczy dziecka, gdy do spłukiwania użyjemy specjalnego kubka. Jeśli nie chcemy myć dziecku głowy, wystarczy na główkę założyć rondo – woda spłynie po brzegach, nie mocząc włosów naszej pociechy.

W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria do kąpieli dla dzieci – zabawki kąpielowe, pojemniki na zabawki czy wkładki wannowe dla nieco większych miłośników kąpieli. Wszystkie akcesoria do kąpieli wykonane są z bezpiecznych materiałów – posiadają atesty, które świadczą o najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą i uzupełnij wyprawkę o dziecięce akcesoria do kąpieli.