• Kategorie
  • Szukaj
  • Dostawki do wózka

Dostawka do wózka – dostawki do wózków

Pojawienie się drugiego dziecka wywołuje nie mniejszą rewolucję w życiu rodziców niż przyjęcie na świat dziecka pierworodnego. Z jednej strony rodzice są już doświadczonymi opiekunami, jednak opieka nad dwójką małych dzieci wymaga niekiedy karkołomnych zabiegów. Przygotować należy się do najbardziej oczywistych elementów dnia codziennego. Jednym z nich jest spacer z dwójką dzieci. Nieocenione okazują się dostawki do wózków, dzięki którym starsza pociecha nie musi całego dystansu pokonywać pieszo, a rodzice nie muszą się martwić co zrobić, gdy dziecko się zmęczy lub zaczną boleć go nogi. Dostawka do wózka uprzyjemnia także rodzinne spacery, a dla starszego pociechy jazda na dostawce jest ogromną przyjemnością.

Boczne dostawki do wózków

Producenci wózków dla dzieci dokładają wszelkich starań, by dostawki do wózków spełniały oczekiwania rodziców. Dlatego na rynku dostępne są najróżniejsze modele dostawek. Część z nich możemy montować z tyłu wózka, również z możliwości obrócenia siedziska wózka i dostawki tyłem do kierunku jazdy. Dostępne są także modele dostawek do wózków montowanych z boku.

Dostawka do wózka z siedziskiem czy bez?

Dostawki do wózków różnią się także konstrukcją. Rodzice mają do wyboru dostawki z siedziskiem bądź bez siedziska. Dostawka do wózka z siedziskiem przeznaczona jest przede wszystkim dla mniejszych dzieci, dla których ustanie na platformie podczas spaceru może być zbyt dużym wyzwaniem. Wygodne siedzisko umożliwia dziecku zwiedzanie świata z pozycji siedzącej, dzięki czemu odpoczynek po przejściu dłuższego odcinka trasy staje się prawdziwą przyjemnością. Starsze dziecko doskonale odnajdzie się na dostawce do wózka bez siedziska. Stojąca pozycja podczas jazdy sprawi, że pociecha będzie z pełną ekscytacją podróżować obok młodszego rodzeństwa. Dla najmłodszych fanów adrenaliny przygotowano także dostawkę do wózka w kształcę deskorolki.

Praktyczna dostawka do wózka dziecięcego

Aby dostawka do wózka była funkcjonalna i bezpieczna w użytkowaniu, musi być wykonana z wytrzymałego materiału i być przy tym lekka. Ponadto jej konstrukcja i sposób montażu powinien umożliwiać szybkie składanie wózka. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze dostawki do wózków, między innymi Buggypod i Buggyboard.

Dostawki do wózków sprawdzają się podczas spacerów i zakupów, gdy chcemy miło spędzić czas w rodzinnym gronie lub sprawnie załatwić bieżące sprawy. Wybierz dostawkę do wózka i ruszaj na spacery z dwójką dzieci!