• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki rowerowe

Foteliki rowerowe dla dzieci – foteliki na rower

Rodzinna wycieczka rowerowe połączona z piknikiem to jeden z najlepszych sposób spędzania wolnego czasu. Nic dziwnego, że coraz więcej rodziców decyduje się na taką formę odpoczynku. Możliwa jest ona również, gdy nasze dziecko jest jeszcze zbyt małe, by samodzielnie jeździć na rowerze. Gdy tylko zacznie samodzielnie siadać, wystarczy zamontować fotelik na rower i wspólnie ruszyć w nieznane.

Atestowane foteliki rowerowe gwarancją bezpiecznych wycieczek

Bez względu na okoliczności dla rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo pociechy. Dlatego wybierając jeden spośród wielu modeli fotelików rowerowych dla dzieci, należy upewnić się co do zastosowanych w nim rozwiązań. Wszystkie dziecięce foteliki na rower w naszej ofercie posiadają wymagane atesty – są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, początkujących fanów dwóch kółek.

Podstawową ochronę zapewniają pasy bezpieczeństwa – pięciopunktowe lub trzypunktowe zapobiegają wypadnięciu malucha z fotelika w trakcie jazdy. Wybierając fotelik na rower, zwróć również uwagę na zastosowane w nim osłony na szprychy. Im bardziej zabudowane, tym lepiej – skutecznie chronią Twojego szkraba. Pamiętaj również o zaleceniach producenta względem wagi użytkownika. Większość fotelików rowerowych dla dzieci dedykowanych jest pociechom do 22 kg, znaleźć można również takie, które przeznaczone są dla dzieci do 15 kg.

Wygodne foteliki rowerowe dla dzieci

Foteliki rowerowe dla dzieci z oferty sklepu Mulan to produkty sprawdzone, które cieszą się uznaniem rodzin na całym świecie. Zapewniają dzieciom bezpieczeństwo podczas wycieczek, są także wygodne. Foteliki rowerowe posiadają regulowane podnóżki, dzięki czemu rodzice mogą dostosować parametry siedziska względem wzrostu malucha. Miękkie i antypoślizgowe wkładki dają poczucie bezpieczeństwa, zapobiegają ślizganiu się dziecka w foteliku. To bardzo ważne, by pasażer siedział w foteliku rowerowym w stabilnej i wygodnej pozycji – wiercący się szkrab może znacząco utrudniać osobie dorosłej prowadzenie roweru. Dlatego zanim wyruszysz w kolejną podróż, zróbcie wspólnie niewielkie okrążenie testowe.

Foteliki rowerowe dla dzieci – łatwy montaż do ramy

Nie mniej ważnym aspektem jest łatwy montaż foteliku rowerowego dla dzieci do ramy. Producenci stosują sprawdzone rozwiązania, które zapewniają bezawaryjne i intuicyjne mocowanie. Dzięki temu bez trudu zamontujesz fotelik, gdy będziesz szykować się na wspólny wyjazd i zdemontujesz go, gdy nie będziesz go używać.

Sprawdź naszą ofertę – foteliki rowerowe dla dzieci najlepszych producentów to sprawdzone, wysokiej jakości akcesoria.