• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki 3w1

Wózki dziecięce 3w1 – wózki 3w1

Wózki 3w1 to połączenie funkcjonalnej spacerówki, wygodnego w pierwszych miesiącach życia dziecka wózka z gondolą oraz fotelika samochodowego. Producenci artykułów dziecięcych stworzyli wózki 3w1 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wózki uniwersalne, które wystarczają na cały okres wczesnego dzieciństwa. Rodzicom zależy, by jeszcze przed narodzinami dziecka kupić jeden wózek, którego nie będzie trzeba zmieniać wraz z rozwojem dziecka. Ponadto, kupując wózek 3w1, mamy do dyspozycji produkt wszechstronny – wychodząc z domu nie musimy się zastanawiać, który wózek będzie poręczniejszy, po prostu nasz wózek dostosujemy do naszych potrzeb.

Wózki 3w1 – funkcjonalne wózki dla najbardziej wymagających rodziców

Wózki dla dzieci 3w1 powstały w wyniku połączenia wózków głębokich, spacerówek i fotelików samochodowych. Coraz więcej rodziców zaczęło zwracać uwagę na przytłaczającą ilość akcesoriów dziecięcych – wszystko zajmuje dużo miejsca zarówno w domu, jak i w podróży, a jednak wszystko jest przydatne i znacznie ułatwia opiekę nad maluchami. Producenci zauważyli rosnącą potrzebę pojawienia się na rynku wózka kompaktowego, który w odpowiednim momencie będzie wózkiem głębokim, w odpowiednim momencie spacerówką, a innym razem spełni funkcję fotelika samochodowego.

Wózki 3w1 posiadają konstrukcję, która umożliwia w łatwy, intuicyjny sposób dowolnie skonfigurować wózek i dopasować go do aktualnych potrzeb. Możliwe jest to dzięki niewielkiej wadze stelaża, a także dobrej jakości mechanizmom, dzięki którym ustawienie stelaża w wybrany sposób przebiega bardzo płynnie i szybko.

Uniwersalne wózki dziecięce 3w1

Wózki dziecięce 3w1 skonstruowane są w taki sposób, by spełniały wymogi dzieci w różnym wieku. Jako niemowlęta powinny być wożone w pozycji leżącej w wózkach głębokich, by po skończeniu pierwszego roku życia mogły przesiąść się do wózków spacerowych. Dzięki wózkom 3w1 rodzicie nie muszą po roku zmieniać wózka, a dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom z łatwością dostosują wózek do potrzeb dziecka. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z dwóch funkcji na przemian, gdy w pierwszych miesiącach jazdy w spacerówce, nadal sporadycznie przydaje się gondola.

Wózki 3w1 rosną razem z dziećmi

Wózki 3w1, dzięki praktycznym rozwiązaniom, rosną wraz z dziećmi. Regulowane oparcia, podnóżki i funkcjonalny stelaż umożliwia dostosowanie wózka do wagi, wzrostu i wieku dziecka. Oprócz gondoli i spacerówki, dysponujemy fotelikiem samochodowym 0-13, dzięki czemu nie ma potrzeby kupna osobnego fotelika dla niemowlaka. Ponadto część wózków 3w1 wyposażonych jest w najróżniejsze akcesoria, takie jak torba do wózka, folie przeciwdeszczowe i moskitiery, które można również dokupić osobno w naszym sklepie.

Wózki dla dzieci 3w1 – wygodne i bezpieczne

Wózki dla dzieci 3w1 posiadają wszystkie zabezpieczenia, które tak dobrze znamy z innych typów wózków. Kilku-, najczęściej pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podnóżki i oparcia, blokady na przednich kołach, amortyzatory kółek w wózku i stelaża to dla najlepszych producentów wózków standard. Ponadto w wielu wózkach zastosowane dodatkowe „systemy bezpieczeństwa”, takie jak zespolone hamulce na tylne koła, możliwość blokady przednich kół, która sprawdza się przede wszystkim w terenie czy dodatkowe sprężyny w amortyzatorach, które jeszcze bardziej zwiększają komfort prowadzenia wózka i komfort jazdy w wózku.

Producenci ogromną uwagę przywiązują także do wygodnego użytkowania z wózków 3w1 przez rodziców. Wózek, który w pierwszych miesiącach życia, staje się wózkiem dużym, by po 12 miesiącach wykorzystywany był przede wszystkim jako spacerówka, powinien być możliwie jak najlżejszy, a po złożeniu powinien zajmować możliwie jak najmniej miejsca. Dzięki nowoczesnym stelażom i konstrukcji siedzisk jest to możliwe. Rodzice nie muszą więc wybierać między uniwersalnym wózkiem 3w1 a komfortem w użytkowaniu.

Wózki dziecięce 3w1 w podróży

W wózkach dziecięcych 3w1 nasza pociecha wygodnie podróżuje, jest bezpieczna, a my mamy do dyspozycji wiele praktycznych kieszonek, w których zmieścimy niezbędne akcesoria dziecięce – butelkę ze smoczkiem, pieluchy czy ulubioną grzechotką naszego dziecka, a także podręczne zakupy, które często robimy wracając ze spaceru.

 

Producenci wózków 3w1 montują w nich praktyczne foteliki samochodowe, najczęściej w kategorii 0-13 lub 0-18 kg. Dzięki temu kupując wózek 3w1, mamy do dyspozycji dwa rodzaje wózków i fotelik, które w zupełności wystarczą w pierwszych latach opieki nad dzieckiem.

mulan@mulan.pl

oraz

+48 504 695 641