• Wózki 3w1

Wózki 3w1 to połączenie funkcjonalnej spacerówki, wygodnego w pierwszych miesiącach życia dziecka wózka z gondolą oraz fotelika samochodowego. Producenci artykułów dziecięcych stworzyli wózki 3w1 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wózki uniwersalne, które wystarczają na cały okres wczesnego dzieciństwa. Rodzicom zależy, by jeszcze przed narodzinami dziecka kupić jeden wózek, którego nie będzie trzeba zmieniać wraz z rozwojem dziecka. Ponadto, kupując wózek 3w1, mamy do dyspozycji produkt wszechstronny – wychodząc z domu nie musimy się zastanawiać, który wózek będzie poręczniejszy, po prostu nasz wózek dostosujemy do naszych potrzeb.

Wózki 3w1 – funkcjonalne wózki dla najbardziej wymagających rodziców

Wózki dla dzieci 3w1 powstały w wyniku połączenia wózków głębokich, spacerówek i fotelików samochodowych. Coraz więcej rodziców zaczęło zwracać uwagę na przytłaczającą ilość akcesoriów dziecięcych – wszystko zajmuje dużo miejsca zarówno w domu, jak i w podróży, a jednak wszystko jest przydatne i znacznie ułatwia opiekę nad maluchami. Producenci zauważyli rosnącą potrzebę pojawienia się na rynku wózka kompaktowego, który w odpowiednim momencie będzie wózkiem głębokim, w odpowiednim momencie spacerówką, a innym razem spełni funkcję fotelika samochodowego.

Wózki 3w1 posiadają konstrukcję, która umożliwia w łatwy, intuicyjny sposób dowolnie skonfigurować wózek i dopasować go do aktualnych potrzeb. Możliwe jest to dzięki niewielkiej wadze stelaża, a także dobrej jakości mechanizmom, dzięki którym ustawienie stelaża w wybrany sposób przebiega bardzo płynnie i szybko.

Wózki dla dzieci 3w1 – wygodne i bezpieczne

Wózki dla dzieci 3w1 posiadają wszystkie zabezpieczenia, które tak dobrze znamy z innych typów wózków. Kilku-, najczęściej pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podnóżki i oparcia, blokady na przednich kołach, amortyzatory kółek w wózku i stelaża to dla najlepszych producentów wózków standard.

W wózkach dziecięcych 3w1 nasza pociecha wygodnie podróżuje, jest bezpieczna, a my mamy do dyspozycji wiele praktycznych kieszonek, w których zmieścimy niezbędne akcesoria dziecięce – butelkę ze smoczkiem, pieluchy czy ulubioną grzechotką naszego dziecka, a także podręczne zakupy, które często robimy wracając ze spaceru.

Producenci wózków 3w1 montują w nich praktyczne foteliki samochodowe, najczęściej w kategorii 0-13 lub 0-18 kg. Dzięki temu kupując wózek 3w1, mamy do dyspozycji dwa rodzaje wózków i fotelik, które w zupełności wystarczą w pierwszych latach opieki nad dzieckiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków 3w1 – w razie pytań zachęcamy do kontaktu:

mulan@mulan.pl

oraz

+48 504 695 641

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać