• Kategorie
  • Szukaj
  • Zasłonki przeciwsłoneczne

Zasłonki przeciwsłoneczne do samochodu

Piękna pogoda, bezchmurne niebo i ciepłe promienie słońca – dla większości kierowców to wymarzone warunki do bliskich i dalekich podróży. Wystarczą okulary przeciwsłoneczne, by nic nie przeszkadzało nam cieszyć się z jazdy samochodem. Wyruszając w trasę z dziećmi, pamiętajmy, by również im zapewnić optymalne warunki do podróży.

Dlaczego warto zamontować zasłonki przeciwsłoneczne?

Kto z nas nie lubi słonecznej pogody? Promienie słońca wprawiają nas w dobry humor, jednak musimy pamiętać, by stosować odpowiednią ochronę przed słońcem. Chronić musimy oczy i skórę, szczególnie u najmłodszych, których organizm na działanie promieni UV narażony jest najbardziej.

Dorośli chronią oczy, nosząc okulary z odpowiednim filtrem UV. U dziecka oczy chronimy czapką z daszkiem, jednak w samochodzie przyda się dodatkowa ochrona. Zasłonki przeciwsłoneczne nie przepuszczają promieni słonecznych przez szybę w samochodzie – wystarczy zasłonkę przywiesić w odpowiednim miejscu na szybie, by maluch mógł bezpiecznie podziwiać widoki.

Latem zasłonki przeciwsłoneczne do samochodu pełnią dodatkową funkcję – dzięki nim wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak szybko. Łatwiej więc samochód schłodzić, gdy po długim postoju ruszamy w podróż.

Kolorowe zasłonki przeciwsłoneczne do samochodu dla dzieci

Specjalnie dla najmłodszych podróżników przygotowaliśmy ofertę z kolorowymi zasłonkami przeciwsłonecznymi. Ulubione motywy i postaci z bajek umilą maluchowi każdą minutę spędzoną w samochodzie. Dzięki wesołym wzorom na zasłonkach przeciwsłonecznych rodzice szybciej uspokoją maluszka, gdy ten znudzi się podróżą.

Zasłonki montujemy do szyb za pomocą gumowych przyssawek. Zasłonki możemy mocować wielokrotnie w innych miejscach, w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Dostosuj wnętrze samochodu do potrzeb Twoich dzieci, załóż zasłonki przeciwsłoneczne na szyby i podróżujcie całą rodziną w najdalsze zakątki Polski.

ZASŁONKA STATYCZNA 37CM KUBUŚ
Produkt niedostępny