• Kategorie
  • Szukaj
  • Okrycia kąpielowe

Okrycia kąpielowe dla dzieci

Okrycia kąpielowe dla dzieci są niezwykle praktyczne – dzięki nim możemy tuż po kąpieli ogrzać maluszka i dokładnie je wysuszyć, a przyjemny w dotyku materiał sprawi, że nasza pociecha poczuje się bezpiecznie. Również oczekiwania na dalsze zabiegi pielęgnacyjne będą znacznie przyjemniejsze. Okrycia kąpielowe z powodzeniem zastępują ręczniki dla dzieci – szczególnie zimą, gdy każdy z nas chętnie wtula się w miękki szlafrok.

Przyjazne dla skóry okrycia kąpielowe dla niemowlaków

Miękkie i przede wszystkim przyjazne dla skóry materiały, z jakich szyte są okrycia kąpielowe, sprawiają, że maluch bez grymasów pozwala się wytrzeć się po kąpieli. Rodziców cieszy, gdy udaje się szybko wytrzeć dziecko po wyciągnięciu z wanienki, a maluch czerpie niemałą przyjemność z masażu skóry miłym w dotyku materiałem. Oczywiście wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty – tak jest i w tym przypadku. Wszystkie okrycia kąpielowe szyte są z certyfikowanych materiałów. Najczęściej jest to bawełna, choć wzrasta zainteresowanie bambusowymi okryciami kąpielowymi. Ten rodzaj tekstyliów cieszy się coraz większą popularnością ze względu na właściwości – bambus jest hipoalergiczny, antybakteryjny i przeciwgrzybiczny. Ułatwia on więc utrzymanie higieny na najwyższym poziomie, co jest niezwykle ważne, gdy nasze dzieci mają skłonność do alergii.

Chłonne okrycia kąpielowe z kapturem

Okrycia kąpielowe wykonane są z materiałów przyjaznych skórze dziecka, które wyróżniają się wysoką chłonnością. To niezwykle ważne, by takie okrycie szybko osuszało skórę dziecka i nie oddawało wilgoci na zewnątrz – dzięki temu przez kilka minut, które dziecko w nim spędza, nie będzie czuło dyskomfortu. Dodatkowym ich atutem są także kaptury – okrycia kąpielowe z kapturem otulają dziecko w oczekiwaniu na balsamowanie i zakładanie pieluszki.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą okryć kąpielowych. Gwarantujemy duży wybór rozmiarów oraz materiałów, a także ciekawych wzorów, wyszytych na kapturach. Okrycia kąpielowe będą również wspaniałym prezentem dla najbliższych, którzy spodziewają się dziecka.