• Kategorie
  • Szukaj
  • Deskorolki

 

Deskorolki dla dzieci – deskorolki fiszki dla dzieci

Deskorolka to jedno z tych akcesoriów, które może służyć do zabawy, jak i do transportu. W przypadku deskorolek dla dzieci mówimy przede wszystkim o pasji do aktywnego spędzania czasu. Jazda na deskorolce pozwala nie tylko rozwijać umiejętności skateboardingowe, ale także budować pewność siebie. W naszej ofercie przygotowaliśmy deskorolki dla dzieci – te mniejsze fiszki dla najmłodszych, jak i te nieco większe deskorolki, które pozwalają ćwiczyć najróżniejsze triki w skateparku.

Deskorolki fiszki dla dzieci – deskorolki dla początkujących

Deskorolki fiszki cieszą się dużą popularnością wśród początkujących osób, które dopiero uczą się jeździć na desce. Utrzymanie równowagi, a także nauka szybkiej jazdy i po prostu przemieszczanie się na desce – do takich zadań deskorolki fiszki dla dzieci są idealne. W naszej ofercie dostępne są zarówno deskorolki fiszki dla mniejszych użytkowników, z łożyskami ABEC-3, pozwalającymi rozwijać przeciętne prędkości, jak i deskorolki fiszki z łożyskami ABEC-7, czyli najszybszymi łożyskami, stosowanymi w deskach. Deskorolki fiszki mają ponadto ciekawy design – często ozdobione są postaciami z ulubionych komiksów i filmów. Fiszki są mniejsze od tradycyjnych deskorolek, dlatego chętnie wybierane są do przemieszczania się, np. z domu do szkoły. Mieści się ona w sportowej torbie, jest lekka, poręczna i zajmuje niewiele miejsca.

Klasyczne deskorolki dla dzieci do nauki trików

Jeśli nasza pociecha opanowała już jazdę w płaskim terenie i dalej chce rozwijać swoją pasję, pomocna będzie nieco większa deska. Klasyczne deskorolki pozwalają ćwiczyć triki na rampach czy elementach miejskiej infrastruktury, a te wyposażone w łożyska ABEC-7 są również znakomitym środkiem transportu. Kółka z poliuretanu zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża, a antypoślizgowy grip na desce stabilizuje stopy.

Jeżdżąc na desce, należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu na wypadek upadku. Kask i ochraniacze można kupić oddzielnie, a w naszym sklepie dostępne są także zestawy deskorolek fiszek z kaskiem oraz ochraniaczami na łokcie i kolana.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę – deskorolki dla dzieci pomogą odciągnąć pociechy sprzed ekranów telewizorów i zapewnić im mnóstwo frajdy podczas aktywności na świeżym powietrzu.

DESKOROLKA DREWNIANA STITCH
DESKOROLKA DREWNIANA STITCH
Produkt niedostępny
DESKOROLKA 58.5 CM
DESKOROLKA 58.5 CM
Produkt niedostępny
Deskorolka fiszka czarna (80kg)
Produkt niedostępny
Deskorolka SKALLE SPOKEY 927060
Produkt niedostępny