• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesełka do kąpieli

 

Krzesełka do kąpieli dla dzieci – foteliki do kąpieli dla dzieci

Kąpiel malutkich dzieci to ogromne wydarzenie w życiu rodziny. Dla rodziców, szczególnie te pierwsze zabiegi pielęgnacyjne, bywają bardzo stresujące, a jednocześnie są wspaniała okazją do budowania więzi. Dlatego warto korzystać z rozwiązań, które ułatwiają opiekę nad noworodkiem w trakcie kąpieli. Należą do nich krzesełka do kąpieli dla dzieci – wygodne, bardzo praktyczne i przede wszystkim zabezpieczające maleństwo przed poślizgnięciem się.

Krzesełka do kąpieli dla dzieci – stabilizują i chronią przed upadkiem

Rozwój noworodka zachwyca rodziców każdego dnia. Pierwsze dni, tygodnie i miesiące życia dziecka pełne są zmian. Widzimy je między innymi w postawie maluszka, który początkowo nie jest w stanie samodzielnie siedzieć. Dlatego, aby kąpiel była bezpieczna, dobrze jest korzystać z fotelików do kąpieli dla dziecka. W naszej ofercie dostępne są różne modele krzesełek do kąpieli. Dużą popularnością cieszą się krzesełka Thermobaby – podstawkę o okrągłym kształcie mocujemy do wanienki bądź brodzika kabiny prysznicowej za pomocą przyssawek. Jest wygodne dla dziecka, stabilizuje je podczas mycia, a rodzicowi ułatwia umycie pociechy, podczas gdy ono może skupić uwagę na swoich ulubionych zabawkach do kąpieli. Rodzice chętnie korzystają także z krzesełek AngelCare o anatomicznym kształcie.

Wytrzymałe foteliki do kąpieli dla niemowlaków

Podczas kąpieli, gdy maluch siedzi w krzesełku, czuje się bezpieczniej i swobodniej. Dzięki temu rodzice mają ułatwione zadanie, a mycie przebiega bez stresu. Wybierając krzesełka do kąpieli dla dzieci, należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. W sklepie dla dzieci Mulan znajdziesz wyłącznie foteliki kąpielowe sprawdzonych producentów. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają certyfikaty, świadczące o bezpieczeństwie i odpowiedniej wytrzymałości. Wybierz jedno z oferowanych przez nas krzesełek do kąpieli dla dzieci i celebruj każdą chwilę spędzoną ze swoją pociechą.

Krzesełko do kąpieli róż j
Produkt niedostępny
POZYT.NOCNIK KRZES.LEŚNA J.NIE
Produkt niedostępny
Nocnik-krzesełko sowa biały
Produkt niedostępny
Żabka do kąpieli Smoby Cotoons
Żabka do kąpieli Smoby Cotoons
Produkt niedostępny