• Kategorie
  • Szukaj
  • Adaptery do wózka

Adaptery do fotelika – adaptery do wózka

Coraz chętniej sięgamy po rozwiązania, które ułatwiają codzienną opiekę nad dzieckiem. Jednym z takich rozwiązań jest zastąpienie gondoli lub siedziska wózka spacerowego fotelikiem samochodowym. Bezpieczny i stabilny montaż fotelika do stelaża możliwy jest dzięki adapterom do fotelików. Po taki adapter do wózka sięga większość zmotoryzowanych rodziców. Wybierając zarówno wózek, jak i fotelik, kierujemy się bowiem ich funkcjonalnościami i bezpieczeństwem, jaki zapewniają maleństwu. Nasze oczekiwania i wymogi względem wózka i fotelika sprawiają, że nierzadko wybieramy modele, które nie umożliwiają nam montażu fotelika do ramy stelaża. Właśnie w takiej chwili niezbędne okazują się adaptery do fotelika.

Praktyczne adaptery do fotelika

Przystosuj stelaż wózka do fotelika – adaptery do fotelika pozwalają w kilka sekund zamontować fotelik na stelażu. Wybierając adapter do wózka, należy dopasować go do modelu wózka oraz fotelika. Kompatybilny adapter chroni fotelik samochodowy przed osunięciem się ze stelaża, zapewniając maluchowi najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Adaptery do wózka głębokiego i spacerówki

Nowoczesne adaptery do wózka montowane się jednym ruchem do fotelika i jednym ruchem do wózka, a po poprawnym montażu słyszymy charakterystyczne kliknięcie, dzięki któremu mamy pewność, że instalacja adaptera do wózka przebiegła prawidłowo. Wystarczy przełożyć fotelik z samochodu do stelaża wózka, a w tym celu nie musimy budzić naszego malucha. Przekonaj się, jak bardzo ułatwi Ci codzienną opiekę nad pociechą adapter do fotelika i zapomnij o wożeniu gondoli bądź siedziska, gdy podróżujesz samochodem!

Adaptery do fotelików dla zmotoryzowanych rodziców

W naszej ofercie dostępne są adaptery do fotelika wykonane z doskonałej jakości materiałów. Dla bezpieczeństwa ważne jest nie tylko, byśmy adapter do wózka dobrali do odpowiednich modeli akcesoriów, ale także by były wytrzymałe na obciążenia i wielokrotne mocowania fotelików do stelaża.

Wykorzystywanie fotelików podczas spacerów cieszy się coraz większą popularnością. Złożony stelaż wózka bez siedziska zmieści się w małym samochodzie, a gdy na spacerze czy zakupach dziecko zaśnie, nie musimy go wybudzać przed podróżą samochodem. Adaptery do fotelika zrewolucjonizowały podróże rodziców z dzieckiem – wybierz odpowiedni adapter do wózka i ciesz się wygodą podczas każdej wyprawy z dzieckiem.