• Adaptery do wózka

Adaptery do fotelika – adapter do wózka

Coraz chętniej sięgamy po rozwiązania, które ułatwiają codzienną opiekę nad dzieckiem. Jednym z takich rozwiązań jest zastąpienie gondoli lub siedziska wózka spacerowego fotelikiem samochodowym. Bezpieczny i stabilny montaż fotelika do stelaża możliwy jest dzięki adapterom do fotelików.

Praktyczne adaptery do fotelika

Przystosuj stelaż wózka do fotelika – adaptery do fotelika pozwalają w kilka sekund zamontować fotelik na stelażu. Wybierając adapter do wózka, należy dopasować go do modelu wózka oraz fotelika. Kompatybilny adapter chroni fotelik przed osunięciem się ze stelaża, zapewniając maluchowi najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

W naszej ofercie dostępne są adaptery do fotelika wykonane z doskonałej jakości materiałów. Dla bezpieczeństwa ważne jest nie tylko, byśmy adapter do wózka dobrali do odpowiednich modeli akcesoriów, ale także by były wytrzymałe na obciążenia i wielokrotne mocowania fotelików do stelaża.

Wykorzystywanie fotelików podczas spacerów cieszy się coraz większą popularnością. Złożony stelaż wózka bez siedziska zmieści się w małym samochodzie, a gdy na spacerze czy zakupach dziecko zaśnie, nie musimy go wybudzać przed podróżą samochodem. Adaptery do fotelika zrewolucjonizowały podróże rodziców z dzieckiem – wybierz odpowiedni adapter do wózka i ciesz się wygodą podczas każdej wyprawy z dzieckiem.

  • Parametry