• Kategorie
  • Szukaj
  • Nosidełka turystyczne

 

Nosidełka turystyczne – nosidełka turystyczne dla dzieci i niemowląt

Miłośnicy wędrówek po górach nie musza rezygnować ze swoich ulubionych wypraw, gdy powiększa się rodzina. Wystarczy odpowiednio dobrane wyposażenie, by w góry ruszyć wraz ze swoją pociechą. Najważniejszym z jego elementów jest nosidełko turystyczne – bezpieczne i wygodne dla dziecka oraz komfortowe i praktyczne dla rodzica. W naszej ofercie znajdują się nosidełka turystyczne dla dzieci i niemowląt, które łączą funkcję tradycyjnego nosidła z plecakiem, w którym można schować najpotrzebniejsze rzeczy.

Bezpieczna wyprawa w góry dzięki nosidełkom turystycznym

O bezpieczeństwo naszej pociechy troszczymy się nieustannie, jednak planowanie wyprawy w góry z małym dzieckiem sprawia, że nasza troska staje się jeszcze większa. Dlatego akcesoria, z jakich chcemy korzystać w trakcie takiej wędrówki, muszą być najwyższej jakości. Właśnie takie nosidełka turystyczne oferujemy naszym klientom. Ich profilowanie dostosowane jest do potrzeb szybko rozwijającego się malucha. Dzięki temu maluch w nosidle przybiera właściwą dla niego pozycję, odpowiadającą aktualnemu etapowi rozwoju układu kostno-szkieletowego. Miękkie wyścielenie i wysokogatunkowy materiał chronią wrażliwą skórę dziecka przed podrażnieniami.

Ogromnie ważne są również wydajne systemy wentylacji – oddychający materiał i otwory dają szansę skórze oddychać, co podczas wielogodzinnych wypraw jest konieczne. Oczywiście w nosidełkach turystycznych nie może zabraknąć takich zabezpieczeń, jak pasy bezpieczeństwa.

Funkcjonalne i wygodne nosidełka turystyczne

Nosidełka turystyczne powinny być nie tylko bezpieczne dla dziecka, ale również wygodne dla rodzica. Dlatego pod uwagę należy brać wyłącznie takie modele, które dają możliwość regulacji pasów nośnych. Te powinny być pokryte miękką tkaniną, uniemożliwiającą upijanie ramion czy bioder osoby niosącej brzdąca. Niezbędny jest także aluminiowy stelaż, który zapewnia dobrą stabilizację nosidła i znacząco odciąża plecy.

Pojemność to kolejna istotna dla rodziców cecha nosidełek turystycznych. Nie może w nim zabraknąć choćby podstawowych kieszeni na butelkę wody, jednak w naszej ofercie dostępne są modele, które pomieszczą znacznie więcej. Osobom, które pieszych wycieczek wolą te na dwóch kółkach, polecamy foteliki rowerowe dla dzieci.

Sprawdź naszą ofertę nosidełek turystycznych i wybierz model, dzięki któremu wędrówki po górach z dzieckiem będą prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy!