• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do fotelików

Akcesoria do fotelików samochodowych

Rodzice z rozwagą szukają fotelików dla swoich pociech. Wybierają pomiędzy różnymi kategoriami wagowymi, markami i modelami. Zwracają uwagę na zabezpieczenia i zastosowane w nich rozwiązania, które chronią dziecko podczas jazdy, a dodatkowo ułatwiają rodzicom opiekę nad maluszkiem. Wszyscy rodzice, którzy z dzieckiem podróżują często i wyruszają wspólnie w dalsze podróże, chętnie sięgają także po akcesoria do fotelików samochodowych. Mają one najróżniejsze zastosowanie – jedne z nich umilają jazdę samochodem dzieciom, inne chronią wnętrze samochodu przed zniszczeniem, a kolejne akcesoria do fotelików samochodowych zwiększają bezpieczeństwo najmłodszych podróżników.

Akcesoria do fotelików samochodowych zwiększające bezpieczeństwo w czasie jazdy

Spośród akcesoriów do fotelików samochodowych, które zwiększają bezpieczeństwo, a także komfort malucha w czasie jazdy samochodem, wyróżnić możemy poduszki podróżne. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym zagłówkom dzieci nie odczuwają trudu podróży, łatwiej jest im znaleźć wygodną pozycję, co jest bardzo ważne ze względu na bardzo szybko rozwijający się układ kostny dziecka, który podatny jest na wszelkiego rodzaju bariery. Z kolei lusterka do obserwacji dziecka pozwalają rodzicom bacznie obserwować pociechę, bez konieczności odwracania się. To bardzo ważne, by rodzice – a w szczególności kierowcy – zadbali o komfort jazdy w taki sposób, by mogli w bezpieczny sposób kontrolować, co dzieje się u pociechy.

Akcesoria do fotelików samochodowych – zadbaj o stan tapicerki samochodowej

Rodzice coraz częściej dokupują akcesoria do fotelików samochodowych, które chronią wnętrze pojazdu przed zużyciem. Z jednej strony zadbanym samochodem po prostu przyjemniej się jeździ, jednak przede wszystkim łatwiej jest go sprzedać w satysfakcjonującej cenie. Osłony na fotel samochodowy chronią tapicerkę przed otarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie dostępne są zarówno osłony pod fotelik, jak i osłony na przedni fotel, chroniący przed ewentualnymi śladami butów, jakie w czasie długiej podróży może zostawić nasza pociecha.

Akcesoria do fotelików samochodowych – organizacja przestrzeni w czasie podróży

Do popularnych wśród rodziców akcesoriów do fotelików samochodowych należą wszelkiego rodzaju organizery. Zmieścimy w nich ulubione zabawki malucha oraz rzeczy niezbędne w opiece nad dzieckiem w czasie podróży. Zapewnienie miejsca, w którym schowamy wszelkiego rodzaju przedmioty, nie jest tylko kwestią utrzymania porządku w samochodzie. Swobodnie leżące zabawki czy butelki stanowią duże zagrożenie w przypadku gwałtownego hamowania i jeszcze większe w sytuacji, gdy dochodzi do wypadku. Dlatego należy wszystkie akcesoria zabezpieczyć – pomocne są w tym właśnie samochodowe organizery na siedzenie.

Rolety przeciwsłoneczne do samochodu to kolejny bardzo praktyczny element wyposażenia pojazdów, które nie mają przyciemnianych tylnych szyb. Warto o nich pamiętać nie tylko latem, ale także zimą, gdy słońce zachodzi bardzo nisko i jeszcze bardziej oślepia malucha podróżującego z tyłu.

Inne akcesoria do fotelików samochodowych

W naszej ofercie dostępne są także akcesoria do fotelików samochodowych dla wszystkich rodziców, którzy wykorzystują fotelik również jako siedzisko wózka. Są to między innymi bardzo praktyczne adaptery do fotelików, które umożliwiają zamontowanie go w ramie wózka. Wybierając na krótszą lub dłuższą przejażdżkę zimą, pamiętajmy o komforcie naszej pociechy – ciepło zapewnią śpiworki do fotelika oraz przyjemne otulacze. Z kolei wszyscy, którzy często eksploatują foteliki, chętnie sięgają po pokrowce, dzięki którym fotelik zawsze będzie wyglądał jak nowy.

Akcesoria do fotelików samochodowych, które zebraliśmy w ofercie sklepu Mulan to produkty wysokiej jakości. Stawiamy na sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie oferowane artykuły wytrzymają próbę czasu i spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!