• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria zabezpieczające dla dzieci – zabezpieczenia dla dzieci

 

Dla rodziców nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo dziecka – dbają o nie zarówno poza domem, jak i przede wszystkim w nim. Najwięcej wypadków według statystyk zdarza się w domach i mieszkaniach, gdzie dzieci przebywają regularnie – z tego powodu, aby zadbać o ich bezpieczeństwo, oferujemy szeroki wybór produktów do zabezpieczenia rozmaitych miejsc w mieszkaniu. W ofercie znajdują się m.in. blokady do okien i drzwi, magnetyczne blokady uniwersalne czy osłony do płyt kuchennych.

Komfortowa przestrzeń dzięki zabezpieczeniom dla dzieci

Akcesoria zabezpieczające dla dzieci są niezbędnym elementem wyposażenia nie tylko dziecięcego pokoju, ale każdej przestrzeni, w jakiej przebywa maluszek. Barierka na drzwi to jeden z tych elementów, które uchronią naszą pocieszę przed samodzielnym wyjściem z pomieszczenia. Pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi, by ciekawy świata maluch zapragnął zwiedzać otoczenie. Barierki nie pozwolą mu na to, gdy na chwilę spuścimy go oczu. Regulowane barierki przydają się również w innych sytuacjach, na przykład przy tworzeniu bezpiecznej przestrzeni do zabawy w ogrodzie.

Do najczęściej stosowanych akcesoriów zabezpieczających dla dzieci zaliczamy także blokady do szafek, szuflad czy lodówek. Łatwe w obsłudze klamry uniemożliwiają dostanie się do miejsca, do którego nie chcemy, by miały dostęp. Bardzo ważnym elementem zabezpieczenia na okna, które będzie można otworzyć tylko za pomocą dołączonego kluczyka. Przydatne są również zabezpieczenia rogów, kątów, miękkie wałki i inne akcesoria zabezpieczające dla dzieci, które pomagają nam stworzyć przestrzeń przyjazną najmłodszym domownikom.

Pomoc w opiece nad dzieckiem – akcesoria zabezpieczające dla dzieci

Elektroniczne nianie oraz kamerki z detektorem ruchu to akcesoria zabezpieczające dla dzieci, z których korzystamy coraz chętniej. Są nieodzowne dla rodziców, którzy podczas pracy zdalnej opiekują się maluszkiem i dla wszystkich tych, którzy łączą opiekę nad gromadką dzieci. Takie urządzenia pozwalają także złapać chwilę oddechu zmęczonym rodzicom, którzy utulili do snu maluszka i pragną bez wyrzutów sumienia odpocząć. Urządzenia te, w zależności od modelu, posiadają najróżniejsze funkcje, łączy ich jednak możliwość kontroli tego, co dzieje się w dziecięcym pokoju. Specjalnym rodzajem e-niań są monitory oddechu, dzięki którym reakcja rodziców w przypadku bezdechu jest natychmiastowa.

Zabezpieczenia dla dzieci chronią maluchy przed urazami, ułatwiają rodzicom sprawowanie opieki nad rodzeństwem, zwiększają komfort rodziców, którzy łączą opiekę z innymi obowiązkami lub pozwalają zdalnie zaglądać do dzieci, gdy zatęsknią za nimi w pracy. Wybierz potrzebne akcesoria zabezpieczające dla dzieci i zamów je online!