• Kategorie
  • Szukaj
  • Bazy do fotelików

Baza Isofix – baza do fotelika

System Isofix jest zapewnia najbezpieczniejszy sposób montażu fotelika dziecięcego w samochodzie. Chociaż nie jest on obowiązkowy, to samochody osobowe produkowane od 2006 roku obligatoryjnie wyposażone są w system mocowania, umożliwiający przypięcie do kanapy samochodowej bazy Isofix. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać fotelik z bazą Isofix – u nas kupisz komplet lub fotelik i bazę Isofix oddzielnie.

Intuicyjna w montażu baza Isofix

Zmotoryzowani rodzice coraz chętniej wybierają fotelik z bazą Isofix – w trosce o bezpieczeństwo swoich pociech, a także ze względu na intuicyjny sposób montażu bazy do kanapy samochodowej. Twórcy systemu Isofix zadbali, by bazę Isofix móc zamontować możliwie jak najszybciej. Wystarczy kilka chwil, by bazę do fotelika zamontować bez obawy czy fotelik pozostanie na swoim miejscu w razie gwałtownego hamowania lub stłuczki.

Dbając o wygodę rodziców dzieci, producenci baz Isofix nie stracili z oczu najważniejszego celu – zapewnienia dzieciom maksimum bezpieczeństwa. System Isofix gwarantuje stabilne mocowanie fotelika do bazy, a bazy do kanapy samochodowej. Charakterystyczne kliknięcie oraz zielone wskaźniki upewniają rodziców o poprawnym montażu fotelika i bazy. Nie ma również możliwości, by poprawnie zamontowana baza i fotelik wypięły się lub przesunęły.

Bazie Isofix dodatkową stabilizację zapewnia nóżka, przytwierdzająca bazę do frontu kanapy. Nóżka jest regulowana, z łatwością dopasujemy ją do swojego pojazdu. Ponadto możliwość złożenia nóżki umożliwia łatwy transport bazy z samochodu do domy i odwrotnie. Baza do fotelika zajmuje niewiele miejsca – to jej kolejna funkcjonalność, którą doceniają mobilni rodzice.

Baza do fotelika Isofix i fotelik z atestem i-Size

Wszystkie foteliki i-Size są kompatybilne z bazami Isofix. Te dwa osobne systemy bezpieczeństwa zapewniają podróżującym dzieciom ochronę na najwyższym poziomie. Dodatkowe, bardzo rygorystyczne crashtesty fotelików z homologacją i-Size oraz baz Isofix udowodniają, że odpowiednio dobrane akcesoria są w stanie zapewnić dzieciom ochronę na najwyższym poziomie.

Bazy Isofix przystosowane są do fotelików różnych kategorii. Wśród nich znajdują się bazy, umożliwiające montaż fotelików obrotowych, które cieszą się rosnącą popularnością. W naszej ofercie znajdują się bazy do fotelików wiodących producentów: BabySafe, Cybex czy Britax. Dopasuj bazę do fotelika – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Łodzi.

ABC DESIGN Hazel Baza Isofix
ABC DESIGN Hazel Baza Isofix
Produkt niedostępny