• Ultralekkie

Lekki wózek spacerowy idealny na długie spacery, niezawodny w podróży

Spacer z małym dzieckiem to dla rodziców prawdziwa przyjemność. Nie mamy wymówek, by aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu, by wszystkie obowiązki zostawić na później i by po prostu cieszyć się macierzyństwem. Jednak aby faktycznie każde wyjście z dzieckiem sprawiało nam przyjemność, powinniśmy zadbać o odpowiednią organizację. Spakowanie wszystkich, ale tylko niezbędnych rzeczy, odpowiedni strój i oczywiści ultralekki wózek dziecięcy znacznie ułatwią wyzwanie logistyczne.

Dobrze rozumiemy potrzeby i oczekiwania rodziców – a także dziadków – którzy na co dzień zmagają się z dźwiganiem wózka, z częstym składaniem i rozkładaniem go, z chowaniem i wyjmowaniem z bagażnika, a przede wszystkim z wnoszeniem go po schodach w bloku czy kamienicy bez windy. Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę lekkich wózków dziecięcych, z którymi każdy spacer i każda podróż będzie gratką dla rodziców małego szkraba.

W naszej ofercie znajdziesz więc lekki wózek spacerowy, wykonany z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości. Stelaż z lekkiego aluminium, z komfortowym, regulowanym siedziskiem, bardzo wygodnym oparciem, które w wielu modelach można wyregulować nawet do pozycji leżącej.Lekkie wózki spacerowe, w zależności od modelu, przeznaczone są dla dzieci od urodzenia do 15kg lub od 6 miesiąca życia do 15kg.

Lekkie wózki dziecięce z systemem składania jedną ręką

Aktywni rodzice poszukują wózków, które sprawdzą się nie tylko podczas spacerów wokół domu, ale także w trakcie dłuższych wycieczek do lasu, a nawet w podróży. Lekkie wózki dziecięce docenią rodzice, którzy ze swoją pociechą zwiedzają nie tylko Polskę. Podczas samochodowej wycieczki po Europie kompaktowy wózek spacerowy zmieścisz obok walizek w bagażniku większego samochodu osobowego.

Lekkie wózki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie podczas ich użytkowania w różnych sytuacjach. Dlatego wózki te nie tylko mało ważą, również ich obsługa jest intuicyjna. Wózki z systemem składania jedną ręką to nadzwyczaj praktyczny środek transportu dla malucha, z którym aktywnie spędzamy czas. Trzymając w jednej ręce torbę z akcesoriami dla dziecka, drugą złożymy wózek w kilka sekund, by później go podnieść i umieść w bagażniku obok walizek. Po złożeniu spacerowy wózek kompaktowy jest tak mały, że dodatkowy bagażnik na dach okaże się zbędny.

Równie ważna jest funkcjonalność wózka podczas wożenia w nim dziecka. Zwrotne kółka umożliwiają poruszanie się po krętych, wąskich uliczkach, a amortyzatory zminimalizują trzęsienie, gdy wózkiem będziemy przejeżdżać po nierównościach. A co zrobić, gdy malucha rozpiera energia? Wystarczy złożyć wózek i za pomocą wygodnego pasa przewiesić go przez ramię.

Lekki wózek do małego samochodu

Aktywni rodzice z całą pewnością ucieszą się z faktu, że proponowane przez nas wózki doskonale sprawdzą się także podczas eskapad na zakupy czy na kawę z przyjaciółmi. Jeśli dysponujemy małym samochodem, mały i lekki wózek kompaktowy będzie naszym wybawieniem. Z łatwością zmieścimy go w bagażniku hatchabacka i innego małego, miejskiego samochodu.

Poznaj naszą ofertę niezwykle praktycznych i wygodnych, lekkich wózków spacerowych i wybierz najlepszy model wózka dla Waszej rodziny!

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać