• Kategorie
  • Szukaj
  • Ultralekkie

Lekki wózek spacerowy idealny na długie spacery, niezawodny w podróży

Spacer z małym dzieckiem to dla rodziców prawdziwa przyjemność. Nie mamy wymówek, by aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu, by wszystkie obowiązki zostawić na później i by po prostu cieszyć się macierzyństwem. Jednak aby faktycznie każde wyjście z dzieckiem sprawiało nam przyjemność, powinniśmy zadbać o odpowiednią organizację. Spakowanie wszystkich, ale tylko niezbędnych rzeczy, odpowiedni strój i oczywiści ultralekki wózek dziecięcy znacznie ułatwią wyzwanie logistyczne.

Dobrze rozumiemy potrzeby i oczekiwania rodziców – a także dziadków – którzy na co dzień zmagają się z dźwiganiem wózka, z częstym składaniem i rozkładaniem go, z chowaniem i wyjmowaniem z bagażnika, a przede wszystkim z wnoszeniem go po schodach w bloku czy kamienicy bez windy. Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę lekkich wózków dziecięcych, z którymi każdy spacer i każda podróż będzie gratką dla rodziców małego szkraba.

W naszej ofercie znajdziesz więc lekki wózek spacerowy, wykonany z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości. Stelaż z lekkiego aluminium, z komfortowym, regulowanym siedziskiem, bardzo wygodnym oparciem, które w wielu modelach można wyregulować nawet do pozycji leżącej.Lekkie wózki spacerowe, w zależności od modelu, przeznaczone są dla dzieci od urodzenia do 15kg lub od 6 miesiąca życia do 15kg.

Lekkie wózki dziecięce z systemem składania jedną ręką

Aktywni rodzice poszukują wózków, które sprawdzą się nie tylko podczas spacerów wokół domu, ale także w trakcie dłuższych wycieczek do lasu, a nawet w podróży. Lekkie wózki dziecięce docenią rodzice, którzy ze swoją pociechą zwiedzają nie tylko Polskę. Podczas samochodowej wycieczki po Europie kompaktowy wózek spacerowy zmieścisz obok walizek w bagażniku większego samochodu osobowego.

Lekkie wózki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie podczas ich użytkowania w różnych sytuacjach. Dlatego wózki te nie tylko mało ważą, również ich obsługa jest intuicyjna. Wózki z systemem składania jedną ręką to nadzwyczaj praktyczny środek transportu dla malucha, z którym aktywnie spędzamy czas. Trzymając w jednej ręce torbę z akcesoriami dla dziecka, drugą złożymy wózek w kilka sekund, by później go podnieść i umieść w bagażniku obok walizek. Po złożeniu spacerowy wózek kompaktowy jest tak mały, że dodatkowy bagażnik na dach okaże się zbędny.

Funkcjonalne i lekkie wózki spacerowe

Równie ważna jest funkcjonalność wózka podczas wożenia w nim dziecka. Zwrotne kółka umożliwiają poruszanie się po krętych, wąskich uliczkach, a amortyzatory zminimalizują trzęsienie, gdy wózkiem będziemy przejeżdżać po nierównościach. A co zrobić, gdy malucha rozpiera energia? Wystarczy złożyć wózek i za pomocą wygodnego pasa przewiesić go przez ramię.

Możliwość złożenia wózka jedną ręką to kolejny atut lekkich wózków spacerowych. Płynnie działający mechanizm i niewielka waga wózka sprawia, że w jednej ręce możemy trzymać zakupy, a drugą ręką złożymy wózek i zajmie nam to dosłownie kilka chwil. Doceniają to przede wszystkim zabiegani rodzice, którzy szukają sposobów, by jak najsprawniej pogodzić swoje obowiązki.

Lekki wózek spacerowy dla aktywnych rodziców

Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. To także przyjemny sposób na zadbanie o formę po ciąży. Nie trzeba katować się ciężkimi treningami, nie trzeba biegać maratonów, by zadbać o swoje zdrowie. Spacery i marsze są tak samo polecane, jak jogging – nie obciążają stawów, poprawiają wydolność, pozwalają także zrzucić kilka zbędnych kilogramów, jeśli takie zostały po ciąży. A spacer z dzieckiem po parku czy lesie to prawdziwa przyjemność! Wystarczą wygodne buty, oddychająca kurtka lub bluza w chłodniejsza dni i lekki wózek spacerowy, by przemierzać z maluchem kolejne kilometry. Zwrotność, dobra amortyzacja i wytrzymałe koła to zalety wózków, które docenisz każdego dnia.

Lekki wózek spacerowy do małego samochodu

Aktywni rodzice z całą pewnością ucieszą się z faktu, że proponowane przez nas wózki doskonale sprawdzą się także podczas eskapad na zakupy czy na kawę z przyjaciółmi. Jeśli dysponujemy małym samochodem, mały i lekki wózek kompaktowy będzie naszym wybawieniem. Z łatwością zmieścimy go w bagażniku hatchabacka i innego małego, miejskiego samochodu.

Zanim jednak będziesz mógł sięgnąć po lekki wózek spacerowy, Twojej rodzinie przyda się wózek gondola – wózki głębokie są w stałym użyciu do 6. miesiąca życia, a sporadycznie sięga się po nie do pierwszego roku życia. Poznaj naszą ofertę niezwykle praktycznych i wygodnych, lekkich wózków spacerowych i wybierz najlepszy model wózka dla Waszej rodziny!