• 8-20 kg

Fotelik samochodowy dla 4 latka

Dopasowanie fotelika do wagi, wzrostu i wieku dziecka bywa trudnym zadaniem. Dlatego producenci starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują foteliki samochodowe dla różnorodnych grup wagowych. Fotelik samochodowy dla 4 latka przystosowany jest do grupy wagowej 8-20 kg. Sprawdź, jakie foteliki przygotowaliśmy dla 4 latków.

Jaki fotelik 8-20 kg wybrać dla dziecka?

W naszej ofercie znajdują się foteliki dla 4 latków, które montujemy do kanapy samochodowej za pomocą systemu ISOFIX. System ten chroni przed błędnym montażem fotelika. Wystarczy kilka ruchów, by fotelik 8-20 kg znalazł się na swoim miejscu, a charakterystyczne kliknięcie upewni nas, że fotelik został zamontowany poprawnie i że dziecko nawet podczas gwałtownego hamowania lub zdarzenia drogowego, będzie stabilnie siedzieć w siedzisku fotelika samochodowego.

Fotelik 8-20 kg przeznaczony jest dla dzieci o wzroście od 76 do 105 cm wzrostu. Wielostopniowa regulacja oparcia, jak i samego siedziska umożliwia nam spersonalizowanie fotelika do aktualnych potrzeb malucha. Skrzydełka fotelików chronią dziecięcą główkę i szyję przed urazami, również podczas uderzeń bocznych. Coraz większą uwagę przywiązuje się do bezpieczeństwa właśnie w przypadku uderzeń w bok samochodu.

Odpowiednie wyprofilowanie i rozwiązania zastosowane w fotelikach dla 4 latków dostosowane są do anatomicznej budowy małego dziecka, które szybko rośnie. Pięciopunktowe pasy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego do naszej oferty wybieramy foteliki 8-20 kg tylko i wyłącznie z pasami oraz takie, które w crash testach otrzymują co najmniej ocenę dobrą. Dla wygody dziecka pasy bezpieczeństwa pokryte są miękką, najczęściej neoprenową powłoką, dzięki której nie uciskają one tułowia malucha.

Foteliki 8-20 dostępne są w różnej kolorystyce. Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzin naszego sklepu w Łodzi. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego fotelika dla Twojej rodziny.

  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać