• Kategorie
  • Szukaj
  • Samochody na akumulator

Doskonała zabawa i mnóstwo emocji dzięki jednej zabawce? Z samochodem elektrycznym dla dzieci to możliwe! Już dziś możemy spełnić marzenie dzieci o prowadzeniu własnego auta – dzięki pojemnym akumulatorom nasza pociecha będzie mogą prowadzić swój ulubiony pojazd nawet 3 godziny. Sprawdź, jakie samochody elektryczne dla dzieci kupisz w naszym sklepie.

Wyścigowe samochody elektryczne dla dzieci

Błysk karoserii, piękna sylwetka, pomruk silnika, niskie zawieszenie i zawrotne szybkości – tak kojarzą nam się samochody wyścigowe, które przyciągają wzrok wielu przechodniów. Nasze pociechy marzą, by i one mogły poprowadzić jedno z takich aut. Wśród elektrycznych samochodów dla dzieci znajdują się również sportowe modele – Mercedes, Audi czy BMW na akumulator dostępne są także w wersji cabrio.

Producenci samochodów na akumulator dostosowują każdy model pojazdu do najmłodszych użytkowników. Oprócz emocjonującej zabawy najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego auto na akumulator pojedzie z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Samochody wyposażone są także w pasy bezpieczeństwa, a dla rodziców przygotowano specjalny pilot. Dzięki niemu rodzic w każdej chwili może unieruchomić pojazd i uchronić dziecko przed wjechaniem w płot.

Terenowe samochody na akumulator dla dzieci

Dla fanów przejażdżek poza miastem przygotowaliśmy terenowe samochody elektryczne dla dzieci. Land Rover, Mercedes klasy X czy Audi Q7 to elektryczne samochody dla dzieci, które poradzą sobie na nierównych ścieżkach, żwirowym podjeździe i innych przeszkodach. Duże koła i wyraźny prześwit oraz znacznie większa buda samochodu sprzyja terenowym przejażdżkom, podczas których dzieci poczują prawdziwą adrenalinę.

Jeszcze lepsze wrażenia zapewnią takie auta na akumulator, jak Jeep Wrangler czy Mercedes Benz Unimog. Te pojazdy zostały stworzone z myślą o najtrudniejszych warunkach do jazdy. Off roadowe samochody elektryczne dla dzieci polecamy przede wszystkim tym nieco starszym początkującym kierowcom.

Specjalistyczne samochody na akumulator

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także specjalistycznych samochodów na akumulator. Wszyscy chłopcy, którzy marzą o byciu w przyszłości strażakiem, będą mogli spełnić się w tej roli, jeżdżąc elektrycznym wozem strażackim dla dzieci. Ponadto dzieci będą mogli wsiąść za kierownicę elektrycznego ciągnika siodłowego, wozu policyjnego, koparki czy spychacza. W takim pojeździe zabawa nigdy się nie znudzi.

Samochody na akumulator dla dzieci są doskonale wyposażone. Oprócz wcześniej wspomnianych pasów bezpieczeństwa, pilota dla rodziców, posiadają także radio, do którego można wpiąć także pamięć przenośną ze swoimi utworami. Koła w samochodach zostały wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia komfort podczas jazdy. Wnętrze pojazdów również do złudzenia przypomina oryginalne samochody, które nasze pociechy dobrze znają z rodzinnych przejażdżek.

Sprawdź, jakie modele aut z akumulatorami przygotowaliśmy dla Twoich dzieci. Samochody możesz zamówić online lub kupić w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi.