• Wózki 2w1

Wózki 2w1 to jeden z najbardziej lubianych przez rodziców typów wózków dziecięcych. To właśnie na nie pada nasz wybór, jeśli podczas zakupów wahamy się pomiędzy wózkami spacerowymi a głębokimi wózkami. Jeśli zależy nam na funkcjonalności obu modeli, a nie chcemy trzymać w mieszkaniu dwóch różnych modeli, najlepszym wyborem będzie zakup wózka 2w1.

Wózek 2w1 – dziecięce wózki głęboko-spacerowe

Wózek 2w1 jest połączeniem wózka spacerowego i głębokiego. Wielu rodziców musiało wybierać między spacerówką a gondolą – oba wydawały się im potrzebne, ale miejsca w mieszkaniu wystarczało na jeden z nich. Wybór jednego modelu był więc przykrym kompromisem, a nie zakupem, który usatysfakcjonowałby rodzinę. Właśnie w odpowiedzi na takie dylematy producenci wózków 2w1 postanowili stworzyć wózek, który odpowiadałby wszystkim potrzebom rodziców i dziecka – bez konieczności rezygnowania z poszczególnych wygód.

Wózki głęboko-spacerowe - funkcjonalne wózki 2w1

Funkcjonalne wózki dla dzieci 2w1 w zależności od potrzeby chwili możemy złożyć tak, by był wózkiem spacerowym. Taki wózek idealnie sprawdza się, gdy dziecko podczas spaceru nie śpi, a jego ciekawość świata sprawia, że każdy widok z wózka jest niezwykle ekscytujący i jedyny w swoim rodzaju. Rodzice mają natomiast ułatwiony kontakt z dzieckiem. Spacerówka doskonale sprawdza się także w podróży – przede wszystkim, gdy podróżujemy komunikacją zbiorową. Zajmuje ona mniej miejsca, łatwiej także wstawić ją do autobusu. Spacerówki polecane są jednak od momentu, gdy dziecko samodzielnie siada, a więc najczęściej od 6. lub 7. miesiąca życia - do tego czasu należy korzystać wyłącznie z gondoli.

Wózki głęboko-spacerowe od pierwszych miesięcy życia

Wózek głęboki przydaje się szczególnie wtedy, gdy nasza pociecha śpi. Wtedy głęboka gondola daje większe poczucie bezpieczeństwa. Nieświadomie przekręcający się z boku na bok maluch ma większą swobodę, a gondola chroni go przed hałasem i światłem, którego mogłoby zaburzyć jego sen. Gondola w wózkach 2w1 zapewnia także prawidłową postawę najmniejszym pociechom, które nie powinny być przewożone w pozycji siedzącej, a jedynie w pozycji leżącej. Taką pozycję umożliwia właśnie siedzisko w wózku głęboko-spacerowym. Głębokie wózki przydają się szczególnie w pierwszych miesiącach życia – im starsze dziecko, tym praktyczniejsze stają się wózki spacerowe. Dlatego wózki 2w1 są doskonałym wyborem, jeśli nie chcemy po niespełna roku wózka głębokiego zmieniać na spacerówkę.

Wózki 2w1 – jeden wózek dla małego i starszego dziecka

Na chwilę po urodzeniu maluchy należy wozić w głębokim wózku, jednak gdy dziecko zaczyna siadać to spacerówka zyskuje na funkcjonalności. Dlatego kupno wózka 2w1 jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli planujemy kupić jeden wózek i nie zmieniać go po kilku miesiącach na inny model.

W naszej ofercie znajdują się wózki 2w1 najlepszych producentów, którzy zadbali o to, by wózki te były funkcjonalne, lekkie, by z łatwością się składały i rozkładały. Dlatego w wózkach 2w1 montowane są mechanizmy najlepszej jakości, które się nie zacinają i które są wytrzymałe na wielokrotne składanie i rozkładanie. Znajdziemy w nich nowoczesne rozwiązania, poprawiające bezpieczeństwo i komfort dziecka, a także zapewniające wygodę rodzicom w opiece nad dzieckiem.

Funkcjonalność wózków 2w1