• Wózki 2w1

  • Parametry

Wózki 2w1 to jeden z najbardziej lubianych typów wózków dziecięcych. To właśnie na nie pada nasz wybór, jeśli podczas zakupów wahamy się pomiędzy wózkami spacerowymi a głębokimi wózkami. Jeśli zależy nam na funkcjonalności obu typów wózków, a nie chcemy trzymać w mieszkaniu dwóch różnych modeli, najlepszym wyborem będzie zakup wózka 2w1.

Wózek 2w1 – wózki dziecięce głęboko-spacerowe

Wózek 2w1 jest połączeniem wózka spacerowego i wózka głębokiego. Wielu rodziców musiało wybierać między tymi rodzajami wózków – oba wydawały się im potrzebne, ale miejsca w mieszkaniu wystarczało na jeden z nich. Wybór któregoś rodzaju wózka był więc przykrym kompromisem, a nie zakupem, który usatysfakcjonowałby rodzinę. Właśnie w odpowiedzi na takie dylematy producenci wózków postanowili stworzyć model wózka, który odpowiadałby wszystkim potrzebom rodziców i dziecka – bez konieczności rezygnowania z niektórych wygód.

Wózki dla dzieci 2w1 w zależności od potrzeby chwili możemy złożyć tak, by był wózkiem spacerowym. Taki wózek idealnie sprawdza się, gdy dziecko podczas spaceru nie śpi, a jego ciekawość świata sprawia, że każdy widok z wózka jest niezwykle ekscytujący i jedyny w swoim rodzaju. Rodzice mają natomiast ułatwiony kontakt z dzieckiem. Wózki spacerowe doskonale sprawdzają się także w podróży – przede wszystkim, gdy podróżujemy komunikacją zbiorową. Zajmują one mniej miejsca, łatwiej także taki wózek wstawić do autobusu.

Z kolei wózek głęboki doceniamy szczególnie wtedy, gdy nasza pociecha śpi. Wtedy głęboka gondola daje większe poczucie bezpieczeństwa. Nieświadomie przekręcający się z boku na bok maluch ma większą swobodę, a gondola chroni go przed hałasem i światłem, którego mogłoby zaburzyć jego sen. Głębokie wózki przydają się szczególnie w pierwszych miesiącach życia – im starsze dziecko, tym praktyczniejsze stają się wózki spacerowe.

Wózki 2w1 – jeden wózek dla małego i starszego dziecka

Na chwilę po urodzeniu najpraktyczniejszy dla rodziców jest wózek głęboki, jednak z każdym miesiącem to spacerówka zyskuje na funkcjonalności. Dlatego kupno wózka 2w1 jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli planujemy kupić jeden wózek i nie zmieniać go po kilku miesiącach na inny model.

W naszej ofercie znajdują się wózki 2w1 najlepszych producentów, którzy zadbali o to, by wózki te były funkcjonalne, lekkie, by z łatwością się składały i rozkładały. Dlatego w wózkach 2w1 montowane są mechanizmy najlepszej jakości, które się nie zacinają i które są wytrzymałe na wielokrotne składanie i rozkładanie.

Wózki 2w1 posiadają odpowiednie zabezpieczenia – te, które dobrze znamy z innych modeli wózków. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie i podnóżek, blokady na przednich kołach i doskonale zbierające wszystkie wstrząsy amortyzatory to najważniejsze elementy wyposażenia, które nie tylko bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo dziecka, ale także na jego wygodę.

Poznajcie naszą ofertę wózków 2w1 i kupcie model, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Życzymy udanych zakupów i miłego użytkowania wybranego modelu wózka 2w1!

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać