• Kategorie
  • Szukaj
  • Kocyki dla dzieci – narzuty dla dzieci

Miłe w dotyku, miękkie i dające poczucie bezpieczeństwa – kocyki dla dzieci nie tylko zapewniają ciepło w chłodniejsze dni, ale z czasem pełnią funkcję przytulanki. Rodzice sięgają po nie na spacerach, jako dodatek do śpiworka lub zamiast niego oraz w domu, okrywając nim maluszka podczas popołudniowej drzemki. W naszej ofercie znajdziesz bawełniane i bambusowe kocyki dla dzieci oraz kolorowe narzuty na łóżko dla dzieci. Dzięki nim stworzysz przytulną atmosferę w pokoiku dziecięcym.

Bawełniane i bambusowe koce dla dzieci

Do najpopularniejszych kocyków dla dzieci należą te uszyte z bawełny i bambusu. To przyjazne dla skóry tkaniny o higroskopijnych właściwościach. Pozwalają skórze oddychać, a nadmiar wilgoci odprowadzają na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się więc latem, jak i zimą. Bawełniane koce dla dzieci są miłe w dotyku – maluchy chętnie się nimi otulają. Po bawełniane i bambusowe kocyki dla dzieci chętnie sięgają również starszaki. Koce z powodzeniem można wykorzystać do zabawy. Mogą służyć jako maty, jako połać wigwamu lub ściany domku. Koce dla dzieci sprawdzają się również podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – w ogrodzie, nad wodą czy w parku.

Oferujemy również kocyki z mikrofazy oraz muślinowe i dzianinowe kocyki dla dzieci. Duży wybór dotyczy także rozmiarów, dzięki czemu rodzice bez trudu dobiorą kocyk do kołyski czy łóżeczka swojej pociechy.

Kocyki do fotelika najlepsze w trakcie podróży samochodem

W sklepie Mulan dostępne są również kocyki do fotelika. Odpowiednio wyprofilowane nacięcia na pasy trzy- i pięciopunktowe sprawiają, że kocyk idealnie dopasowuje się na samochodowego fotelika. Dzięki temu bez trudu ułożymy dziecko w foteliku, a kocyk nie zsunie się nawet w dalekiej podróży. Kocyki do fotelika to rozwiązanie coraz częściej doceniane przez zmotoryzowanych rodziców.

Kolorowe narzuty na łóżko dla dzieci

Innym niezbędnym wyposażeniem dziecięcego pokoju są narzuty dla dzieci. Rozłożone na łóżku w ciągu dnia przykrywają pościel dziecka, chroniąc ją przed nadmiernym kurzeniem się. Narzuty na łóżko dla dzieci można wykorzystywać także w podróży, przykrywając fotelik dziecięcy w samochodzie, by się nie nagrzewał w słońcu czy zastępując nimi kocyki, rozkładając się na rodzinnym pikniku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą narzut i kocyków dla dzieci.