• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki wielofunkcyjne

Wózki dziecięce wielofunkcyjne – wózki wielofunkcyjne 3w1

Narodziny Waszego dziecka zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nadal nie macie wózka? Nadal szukacie tego idealnego modelu, który sprawdzi się w każdej sytuacji? Mamy dla Was rozwiązanie, dzięki któremu nie będziecie musieli zmieniać wózka, gdy maluch podrośnie. Przekonaj się, jakie funkcjonalności łączą wózki dziecięce wielofunkcyjne!

Funkcjonalny wózek wielofunkcyjny

Wózki wielofunkcyjne łączą w sobie funkcjonalność wózków spacerowych, w których każda przechadzka zmienia się w wyjątkową przygodę z wygodą, jaką zapewniają wózki z gondolą. Dla nas rodziców wybór wielofunkcyjnego wózka jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli jeszcze przed narodzinami dziecka chcemy kupić jeden wózek, który posłuży nam przez cały okres, w którym nasz maluch będzie go potrzebował.

W zależności od potrzeby wózek wielofunkcyjny służy nam jako spacerówka lub jako głęboki wózek. Ułożenie stelaża zmieniamy jednym ruchem – producenci wózków dziecięcych wielofunkcyjnych zadbali o intuicyjną obsługę. Ponadto ze stelaża możemy wyjąć siedzisko i zastąpić je fotelikiem samochodowym – ta możliwość spodoba się wszystkim zmotoryzowanym rodzicom!

Wózki wielofunkcyjne rosną wraz z dziećmi

Aby wózek mógł służyć nam od narodzin maluszka, aż po chwile, kiedy nie będzie on w ogóle potrzebny, jego funkcjonalności muszą być dostosowane do potrzeb niemowląt i nieco starszych dzieci. Gdy w pierwszych miesiącach życia maluch będzie korzystał wyłącznie z gondoli, w miesiącach zimowych musi się w niej zmieścić kocyk i śpiworek. Z kolei latem gondola musi być odpowiednio wentylowana, dla komfortu i zdrowia dziecka. Gdy gondolę zamienimy w spacerówkę, musi być ona odpowiednio lekka i poręczna – to przecież czas, kiedy coraz częściej będziecie wyruszać na dalsze wycieczki i wakacje, a opiekę nad Waszą pociechą będą sprawować także dziadkowie i ciocie z wujkami. Dlatego tak ważne jest, by wózki wielofunkcyjne 3w1 dostosowane były to potrzeb dzieci na różnych etapach rozwoju oraz do oczekiwań rodziców.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie wózki wielofunkcyjne najlepszych producentów. Funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania zapewniają dzieciom bezpieczeństwo i komfort, a rodzicom wygodę podczas użytkowania. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, sprawdzone amortyzatory (nierzadko z dodatkowymi sprężynami), blokady przednim kół, które idealnie sprawdzają się w terenie to najważniejsze z funkcjonalności w wózkach dziecięcych wielofunkcyjnych. Ogromnym atutem jest możliwość wyboru wózków wielofunkcyjnych z różnymi kołami – większymi lub mniejszymi, pompowanymi lub żelowymi. Dzięki temu rodzice znajdą wózek, który znacząco ułatwi opiekę nad dzieckiem.

Dlaczego wózki wielofunkcyjne 3w1 cieszą się tak dużą popularnością?

Wózki wielofunkcyjne to propozycja dla rodziców, którzy uwielbiają uniwersalne, kompaktowe rozwiązania. Kupując jeden wózek wielofunkcyjny, można korzystać z dwóch modeli wózków – z gondoli i spacerówek, bez konieczności wymiany wózka na inny po 12 miesiącach od urodzin dziecka. Producenci wózków wielofunkcyjnych dbają także o funkcjonalność – wózki te są lekkie i zajmują niewiele miejsca, a różnicę tę czuć przede wszystkim w pierwszych miesiącach użytkowania z wersji wózka z gondolą. To znaczące ułatwienie dla rodziców, którzy mierzą się z pokonywaniem schodów, szykowania się do podróży samochodem oraz dla osób, które korzystają z komunikacji zbiorowej.

Wózki wielofunkcyjne to także rozwiązanie tańsze – kupujecie jeden wózek dla dziecka, nie martwiąc się w przyszłości o jego zmianę. Dzięki zastosowaniu w wózkach wielofunkcyjnych fotelików dla najmniejszych dzieci, nie musicie także martwić się o dodatkowy wydatek. Jedyne o czym będziecie musieli pamiętać, to zmiana fotelika samochodowego, gdy dziecko przekroczy 13 kg.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1

Wózki wielofunkcyjne posiadają wygodne kieszenie, w których zmieścimy potrzebne podczas spaceru rzeczy, a także zrobione w drodze powrotnej zakupy. Wózki wyposażone są w blokady kół i hamulce, dzięki którym nad wózkiem mamy pełną kontrolę w każdych warunkach. Podnóżek oraz oparcie wózka są regulowane, z łatwością więc skonfigurujemy wózek do wzrostu dziecka. Wózki posiadają także amortyzatory, które znacznie zwiększają komfort podczas jazdy – dziecko będzie smacznie spało, nawet gdy będziemy przejeżdżać wózkiem po nierównościach.

W naszej ofercie znajdują się wózki wielofunkcyjne najlepszych producentów – wykorzystanie najlepszej jakości materiałów daje gwarancję wytrzymałości. Sprawdź naszą ofertę, wybierz najlepszy wózek wielofunkcyjny, w którym Twój maluszek zacznie poznawać świat.