• Kategorie
  • Szukaj
  • Komfort w podróży

Poduszka podróżna – nakładki na pasy

Zapewniając dzieciom bezpieczeństwo w podróży, nie możemy zapominać o ich komforcie. Dzieci znacznie szybciej zaczynają odczuwać dyskomfort w podróży niż dorośli, dlatego w dalszych trasach należy robić częste postoje. Odpowiednio dobrany fotelik, kocyk w chłodne dni oraz kilka ciekawych akcesoriów sprawią, że każda podróż będzie komfortowa.

Wygodna poduszka podróżna – poduszka do samolotu

Długa jazda w pozycji siedzącej może zmęczyć każdego małego podróżnika. Przebywając długo w jednej pozycji, może odczuwać dyskomfort przede wszystkim w odcinku szyjnym kręgosłupa. Tym dolegliwościom zapobiegnie poduszka podróżna. Popularny rogal powinien znaleźć się w każdym samochodzie. U nas kupisz poduszki podróżne w ciekawe wzory: kiwi, truskawkę czy cytrynę, a także w motywy zwierzęce. Oprócz kolorowych poduszek w kształcie rogala, w naszej ofercie znajdują się także poduszki podróżne motylki.

Ciekawe wzornictwo, miłe w dotyku materiały oraz wysokiej jakości wykonanie sprawia, że poduszki te staną się ulubionym gadżetem w podróży Twoich dzieci. Przydadzą się także w domu oraz jako poduszka do samolotu.

Miękkie nakładki na pasy

Producenci fotelików samochodowych dbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale i o wygodę dzieci. Stosują więc takie rozwiązania, jak miękkie obicia pasów bezpieczeństwa. Jednak dla zwiększenia komfortu dzieci, szczególnie w dłuższych podróżach, warto na pasy nałożyć dodatkowe nakładki. Dzięki nim pasy bezpieczeństwa nie będą w ogóle wyczuwalne. Nakładki na pasy wykonane są z miękkiego materiału, posiadają także przyjazne dzieciom motywy – kolorowe zwierzątka czy ulubione postaci z bajek umilą podróż dziecku i pomogą je uspokoić, gdy zacznie być marudne.

Opaska na oczy dla dzieci

Twój maluch nie może zasnąć w samochodzie? Być może rozpraszają go przejeżdżające obok samochody lub światła latani? Pomocna może okazać się opaska na oczy – do dziecka nie będą docierać bodźce wzrokowe, dzięki czemu łatwiej będzie mu zasnąć. Opaski na oczy zostały przygotowane specjalnie dla najmniejszych podróżników. Ich kształt i rozmiar dopasowane są do małej główki dziecka. Również wzory zostały wybrane według upodobań naszych pociech – dziecko z chęcią założy opaskę z bohaterami bajek „Samochody”, „Kraina Lodu” czy z Myszką Mikki.

Z akcesoriami do samochodu dla dzieci każda podróż przebiegnie spokojniej, a maluchy chętnie udadzą się z nami w kolejną przejażdżkę.