• Komfort w podróży

Poduszka podróżna – nakładki na pasy

Zapewniając dzieciom bezpieczeństwo w podróży, nie możemy zapominać o ich komforcie. Dzieci znacznie szybciej zaczynają odczuwać dyskomfort w podróży niż dorośli, dlatego w dalszych trasach należy robić częste postoje. Odpowiednio dobrany fotelik, kocyk w chłodne dni oraz kilka ciekawych akcesoriów sprawią, że każda podróż będzie komfortowa.

Wygodna poduszka podróżna – poduszka do samolotu

Długa jazda w pozycji siedzącej może zmęczyć każdego małego podróżnika. Przebywając długo w jednej pozycji, może odczuwać dyskomfort przede wszystkim w odcinku szyjnym kręgosłupa. Tym dolegliwościom zapobiegnie poduszka podróżna. Popularny rogal powinien znaleźć się w każdym samochodzie. U nas kupisz poduszki podróżne w ciekawe wzory: kiwi, truskawkę czy cytrynę, a także w motywy zwierzęce. Oprócz kolorowych poduszek w kształcie rogala, w naszej ofercie znajdują się także poduszki podróżne motylki.

Ciekawe wzornictwo, miłe w dotyku materiały oraz wysokiej jakości wykonanie sprawia, że poduszki te staną się ulubionym gadżetem w podróży Twoich dzieci. Przydadzą się także w domu oraz jako poduszka do samolotu.

Miękkie nakładki na pasy

Producenci fotelików samochodowych dbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale i o wygodę dzieci. Stosują więc takie rozwiązania, jak miękkie obicia pasów bezpieczeństwa. Jednak dla zwiększenia komfortu dzieci, szczególnie w dłuższych podróżach, warto na pasy nałożyć dodatkowe nakładki. Dzięki nim pasy bezpieczeństwa nie będą w ogóle wyczuwalne. Nakładki na pasy wykonane są z miękkiego materiału, posiadają także przyjazne dzieciom motywy – kolorowe zwierzątka czy ulubione postaci z bajek umilą podróż dziecku i pomogą je uspokoić, gdy zacznie być marudne.

Opaska na oczy dla dzieci

Twój maluch nie może zasnąć w samochodzie? Być może rozpraszają go przejeżdżające obok samochody lub światła latani? Pomocna może okazać się opaska na oczy – do dziecka nie będą docierać bodźce wzrokowe, dzięki czemu łatwiej będzie mu zasnąć. Opaski na oczy zostały przygotowane specjalnie dla najmniejszych podróżników. Ich kształt i rozmiar dopasowane są do małej główki dziecka. Również wzory zostały wybrane według upodobań naszych pociech – dziecko z chęcią założy opaskę z bohaterami bajek „Samochody”, „Kraina Lodu” czy z Myszką Mikki.

Z akcesoriami do samochodu dla dzieci każda podróż przebiegnie spokojniej, a maluchy chętnie udadzą się z nami w kolejną przejażdżkę.

  • Parametry

PODUSZKA NA SZYJĘ KOT 3D
Produkt niedostępny
PODUSZKA NA SZYJĘ ŻABA 3D
Produkt niedostępny
NAKŁADKA NA PAS 3D HIPOPOTAM
NAKŁADKA NA PAS 3D HIPOPOTAM
Produkt niedostępny
NAKŁADKA NA PAS 3D KOTEK
NAKŁADKA NA PAS 3D KOTEK
Produkt niedostępny

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać